Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Шкіра губ — тонша й ніжніша, у порівнянні зі шкірою на інших ділянках обличчя. Тому до догляду за нею потрібно ставитись не менш відповідально. Різноманітні бальзами та гігієнічні помади для губ чудово допоможуть тобі у цьому, якщо вибрати засіб правильно. Як це зробити? Розповідаємо прямо зараз.
У чому різниця між бальзамом для губ та гігієнічною помадою?
Гігієнічна помада — чудово підходить для захисту шкіри губ від негативних факторів довкілля. Також її можна використовувати як основу під декоративну помаду.
Бальзам для губ — більш насичений корисними компонентами за складом та призначений для вирішення певних завдань. Наприклад, надмірна сухість або потріскана шкіра губ.
Якими бувають бальзами для губ та гігієнічні помади?
Зволожувальні та живильні
Можна сказати, що зволожувальні та живильні бальзами виконують однакові функції. Єдиний нюанс — у живильних продуктах більше натуральних олій. При нанесенні таких засобів на губи ви створюєте захисну плівку, яка «закриває» вологу в шкірі й уповільнює її випаровування.
На які компоненти у складі варто звернути увагу?
Вазелін — один з найефективніших основних компонентів, який допомагає утримувати вологу у шкірі.
Ланолін — очищений тваринний віск, який отримують при промивці овечої шерсті. Цей компонент також можна зустріти в основі доглядових засобів для губ.
Бджолиний віск — найчастіше можна зустріти у стіках, адже саме віск відповідає за їхню тверду форму. У рідких бальзамах бджолиний віск теж виконує роль загусника. Найкраще працює у парі з сильнішими зволожувальними компонентами.
Олія дерева Ши (або олія каріте) — багата на жирні кислоти олія, яку додають для «замикання» вологи у шкірі. А ще, вона має протизапальні властивості — а значить, може прискорити загоєння і зняти дискомфорт від потрісканих губ.
Лікувальні
Мабуть, ти зустрічала гігієнічні помади та бальзами з маркуванням «лікувальні»? Так от, це майже нічого не означає. Адже сухість губ та невеликі тріщини — це не захворювання, а природні реакції на холодну погоду, повітря або компоненти зі слини (якщо ти любитель облизувати губи). Зазвичай, засоби з маркуванням «лікувальні» містять один або кілька компонентів, які формально вважаються лікувальними.
На які компоненти у складі варто звернути увагу?
Диметикон — силіконовий продукт, який візуально розгладжує шкіру губ. Втім, це не робить його більш «лікувальним», ніж вазелін чи ланолін.
Сонцезахисні компоненти — усі сонцезахисні інгредієнти, від цинку до авобензону, можна вважати лікувальною частину складу. Тому будь-який засіб для губ з SPF може містити маркування «лікувальний». Захист від сонця шкірі губ дійсно потрібний — адже через свою тонку структуру, вона більш схильна до негативного впливу UV-випромінювання, ніж шкіра на інших ділянках тіла.
Фенол і камфора — зовнішні анестетики, які можуть полегшити біль, коли губи потріскані.
Які доглядові продукти для губ варто придбати у PROSTOR?
Цукровий скраб для губ NEO FACE з ароматом кокосу |
|
Зволожувальна маска для губ Cahnsai |