Зараз антисептик є для нас мастхевом та ефективною мірою профілактики вірусів. При цьому, його не варто використовувати щохвилини «про всяк випадок», а лише за потребою, коли немає можливості помити руки водою з милом. Але разом з усіма плюсами антисептиків йдуть й побічні ефекти сухість, подразнення та почервоніння шкіри, які можна відчути при недостатньому догляді за руками.

 

Чому так відбувається?
Річ у тім, що в ефективному антисептику повинно бути не менш як 60% спирту, а саме цей компонент діє на шкіру рук достатньо агресивно. Попри те, що у складі більшості засобів є пом’якшувальні компоненти, регулярне використання антисептика може не найкращим чином вплинути на шкіру рук.

 

Розповідаємо, що робити, аби уникнути всіх цих нюансів :)


Крок 1: Обмеж використання засобів, які потенційно сушать шкіру

Під час прибирання та миття посуду використовуй рукавички, а для миття рук обирай крем-мило замість звичайного.


Важливо: мити руки потрібно лише теплою водою. Надто гаряча вода — сушить, а занадто холодна призводить до лущення шкіри рук.

 

Крок 2: Регулярно використовуй зволожувальні креми

Бажано використовувати щільні креми, що утворюють на руках так звану «захисну плівку». У складі такого живильного крему для рук повинні бути: вітамін Е (зволоження) та гліцерин (утримання вологи). Також не забувай про додаткове зволоження кутикули за допомогою спеціальної олії.

 

Для отримання кращого ефекту від крему регулярно скрабуй руки. Процес відлущування посилить дію зволожувального крему та допоможе йому швидше вбиратися у шкіру.

 

 

Крок 3: Роби домашні спа-процедури для рук

Наприклад, для посилення ефекту крему, можна зробити так:
1. Нанеси на руки живильний крем
;

2. Після цього одягни одноразові рукавички, а наверх ще одні звичайні побутові, які ти використовуєш для миття посуду та прибирання;

3. Мий посуд у такому екіпіруванні десь 10-20 хвилин (обов’язково у теплій воді).

І посуд помиєш і шкірі рук допоможеш :)

Також не забувай про маски для рук, які зараз є дуже популярними. Можливо, саме час спробувати?