Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Макіяж – це справжнє мистецтво, а якісний результат залежить не лише від косметики, а й від правильних інструментів. Кисті, спонжі та інші аксесуари для макіяжу можуть зробити твоє обличчя бездоганним або ж, навпаки, зіпсувати всі очікування. Як вибрати ідеальні інструменти, які зроблять нанесення макіяжу легким та приємним? Розберемося разом.
Кисті для макіяжу: які бувають і як вибрати
Кисті – це основа бездоганного макіяжу. Вони розрізняються за формою, матеріалами та призначенням. Практично для кожного косметичного засобу є спеціальна кисть, яка забезпечує легке нанесення.
Кисті для тонального крему
Кисті для пудри
Кисті для рум’ян та бронзера
Кисть для хайлайтера
Для нанесення хайлайтера б’юті-майстри використовують маленьку пухнасту або віялову кисть. Вона забезпечує м'яке та делікатне нанесення засобу.
Кисті для тіней
Тут рекомендуємо тонку кисть загостреної форми. Саме такий інструмент забезпечує рівномірне нанесення помади та допомагає створити чіткий контур.
Спонжі для макіяжу: як вибрати й використовувати
Спонж необхідний інструмент для рівномірного нанесення тонального крему, коректора, хайлайтера та навіть пудри. Він допомагає створити ідеальне покриття без ефекту маски та забезпечує природний вигляд шкіри. Проте не всі спонжі однакові: вони відрізняються за формою, матеріалом та способом застосування.
Класичний б’юті-блендер
Краплеподібний спонж із загостреним кінчиком з пористого м'якого латексу або поліуретану використовують для нанесення тонального крему, консилера, кремових рум'ян та хайлайтера.
Перед нанесенням косметики спонж потрібно змочити у воді та злегка віджати. Вологий спонж поглинає менше продукту, а його текстура допомагає досягти рівномірного покриття без розводів.
Мініспонжі для деталей
Мініатюрні версії б’юті-блендера овальної форми або загостреної з поліуретану або латексу підходять для нанесення та розтушовування консилера під очима, опрацювання важкодоступних зон (навколо носа, внутрішні кутики очей).
Б'юті-майстри радять використовувати ці спонжі для локального коригування макіяжу або для нанесення точкових хайлайтерів.
Спонжі у формі трикутника
Цей спонж має плоску форму з чіткими гранями. Виготовляють його найчастіше з пористого латекса або безлатексних матеріалів. Призначений він для нанесення засобів, які мають кремову текстуру, корекції макіяжу та бейкінгу.
Завдяки чітким граням трикутний спонж чудово підходить для контурингу та рівномірного розподілу пудри.
Силіконовий спонж
Найчастіше силіконові спонжі мають овальну, прямокутну або плоску форму. Візажисти використовують їх для нанесення рідких тональних основ та засобів з кремовими текстурами.
Силіконовий спонж не вбирає косметику, тому дозволяє економити засоби. Але після нанесення тонального крему його краще розтушувати вологим б’юті-блендером для створення природного ефекту.
Велюрові спонжі для пудри
Круглі або трикутні спонжі з оксамитової тканини з м'яким ворсом візажисти використовують для нанесення розсипчастої та компактної пудри, а також для нанесення засобів в техніці бейкінг.
Для кращого результату використовуй легкі натискальні рухи, щоб рівномірно розподілити пудру та зафіксувати макіяж.
Додаткові аксесуари для макіяжу: що ще варто покласти до косметички
Окрім кистей і спонжів, існує чимало інших аксесуарів, які допомагають зробити макіяж більш професійним, охайним та стійким.
Щіточки для брів і вій допомагають розчесати брови перед нанесенням олівця чи гелю, розподілити туш на віях, запобігаючи грудочкам. А ще їх використовують для укладки брів із воском або гелем для фіксації.
Якщо у тебе під рукою немає спеціальної щіточки, можна використати чисту щіточку від старої туші – її потрібно просто ретельно вимити.
Щипці для завивки вій допомагають створити красивий вигин вій, роблячи погляд більш відкритим.
Візьми щипці та акуратно розташуй їх біля основи вій. Легко стисни, затримай на 5-10 секунд, а потім поступово рухайся вгору, повторюючи рух. Нанеси туш, щоб закріпити вигин.
Не використовуй щипці після нанесення туші – це може пошкодити вії.
Для рівномірного нанесення помади спробуй спеціальні аплікатори для губ. Вони полегшують розтушовування контурного олівця для створення ефекту «омбре», а також запобігають розтіканню косметики за межі губ.
Аплікатори ідеальні для тих, хто любить експериментувати з відтінками, робити плавні переходи між кольорами або наносити стійкі матові помади максимально рівномірно.
Поклади до своєї косметички також спеціальні спонжі для демакіяжу. Вони допоможуть делікатно очистити шкіру без ватних дисків та зменшать витрати засобів для зняття макіяжу.
Найзручніші спонжі – багаторазові, їх можна прати та використовувати повторно, що робить їх більш екологічною альтернативою ватним дискам.
Як доглядати за аксесуарами для макіяжу?
Щоб твої аксесуари служили довго та не викликали подразнень на шкірі, важливо правильно за ними доглядати.
Як мити кисті?
Використовуй м’який шампунь або спеціальний засіб для очищення кистей. Промивай кисті теплою водою та уникай попадання вологи на дерев’яну основу.
Суши кисті у горизонтальному положенні, щоб уникнути деформації ворсу. Краще це робити після кожного використання або хоча б раз на тиждень.
Як доглядати за спонжами?
Мий спонж після кожного використання, щоб уникнути розмноження бактерій. Раз на місяць замочуй спонжі у теплій воді з милом на 10-15 хвилин для глибокого очищення. Міняй спонжі раз на 2-3 місяці.