Безкоштовна доставка в точки видачі!

BABY TEAM

15 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Товари для щасливого дитинства - бренд Baby Team 

Чому серед виробів по догляду і розвитку дитини з народження саме продукція виробника Baby Team так приваблює батьків? По-перше, тому що це вітчизняна торгова марка, політика якої спрямована на виробництво товару, який відповідає вимогам стандартів якості та безпеки світового рівня і в чіткій відповідності до чинного українського законодавства. По-друге, лінійка дитячих товарів створена для задоволення будь-яких потреб у питаннях турботи про малюка. По-третє, асортиментний ряд постійно поповнюється, збільшуючи щорічно на 30% з урахуванням вивчення попиту споживачів. 

Крім того, цінова політика компанії орієнтована на доступність товару широкого кола покупців. У своїй діяльності компанія керується принципом створення такої продукції для дітей, щоб вони відчували себе щасливими. 

Що можна вибрати для малюків? 

Вироби для дитини повинні бути актуальними, безпечними, добротними і недорогими. В інтернет-магазині Prostor їх можна купити в асортименті і зі знижками. Каталог має дитячими товарами бренду Бебі Тім,тут ви купуєте: 

  1. Пляшку з силіконовою соскою об'ємом 250 мл. - маючи її під рукою, комфортно годувати малюка як вдома, так і на прогулянці. Конструкція кришечки забезпечує захист від забруднень або випадкового відкриття пляшки, а її форма зручна для користування як дорослому, так і дитині.Виготовлена з нешкідливих матеріалів, не містить шкідливих для здоров'я малюка компонентів. 
  2. Поїльник-непроливайка - зручний, яскравий, цей предмет дитячого посуду подобається дитині,він допомагає координувати рухи рук і підносити чашку до рота. При цьому, небезпека пролиття рідини виключена. М'який силіконовий спаут нешкідливий для ясен і зубів. Кришечка оберігає кухоль від забруднень. Поїльник пристосований для миття в посудомийній машині. 
  3. Фрут Фідери - призначені для безпечного годування малюка при знайомстві з новими продуктами. Наповнюються фруктами, ягодами, овочами, шматочками вареного м'яса, при цьому, допомагають убезпечити вживання їжі. Зручні для користування під час прогулянок. 
  4. Набір іграшок «Веселі діти» - що може бути краще для домашнього лялькового театру? За допомогою симпатичних звіряток можна організувати веселі розваги в компанії дітвори. Добротність використовуваних при виготовленні звіряток матеріалів дозволяє їх застосовувати також у ванній, при купанні малюка. 
  5. Набір з гребінці та щітки з зручними ручками - з їх допомогою процедура розчісування не доставляє дитині неприємних відчуттів. Щітка виготовлена з натуральної м'якої щетини. 
  6. Ножиці дитячі з нержавіючої сталі, з чохлом - завдяки заокругленим кінців забезпечують безпеку при поводженні з ними. Форма отворів зручна для дитячих пальчиків під час творчих занять. 

Брендовий товар в інтернет-магазині Prostor 

Сайт магазину косметики, парфумерії та догляду має фірмової продукцією в асортименті. Тут можна недорого купити BabyTeam,магазин пропонує акції і різноманітні знижки. Добротна продукція вітчизняного виробника допомагає ростити малюків, створюючи всі необхідні умови для їх повноцінного розвитку і щасливого дитинства.