Cashback тепер і на інтернет покупки

Питання дня: як вибрати догляд для тонкого волосся?

Питання дня: як вибрати догляд для тонкого волосся?
Завантаження... 755 переглядів 3 хвилин читання
Питання дня: як вибрати догляд для тонкого волосся?

Різні типи волосся потребують різного догляду. Його стан та зовнішній вигляд дуже залежить від засобів, технік миття та інших маніпуляцій, які ти з ним робиш. Тонке волосся теж потребує окремого підходу у догляді, адже має ряд своїх особливостей, переваг та недоліків. Розповідаємо, як вибрати правильний догляд та зберегти красу та здоров'я волосся.

 

Ознаки тонкого волосся

Спочатку потрібно переконатися чи у тебе дійсно тонке волосся. У цьому тобі допоможе трихолог. Але це можна зробити й самостійно, знаючи ознаки тонкого волосся.

Традиційно тонке волосся має малий діаметр кожної окремої волосини. Це одна з основних ознак, яка відрізняє цей тип волосся від інших. Хоча таке волосся може бути й пористим чи кучерявим, але найчастіше у нього відсутній об'єм. Воно часто плутається, а зачіски чи укладки швидко втрачають форму.

Зроби діагностику кожного з етапів зазначених вище, якщо більшість з описаного зійшлося – вітаємо, в тебе тонке волосся. 

 

Догляд за тонким волоссям

Тонке волосся дуже вразливе, а тому потребує ретельного та правильного догляду. Запевняємо, що з правильним підходом  до догляду тебе приємно здивує результат.

Вибираємо доглядові засоби

Почнемо з шампуню. Вибирай засіб, який призначений спеціально для тонкого волосся. Він повинен бути легким і не містити важких олій або силіконів, які можуть обтяжувати волосся. Спробуй наносити кондиціонер тільки на кінчики волосся, щоб уникнути обтяження коренів.

Для того, щоб відновити структуру та покращити загальний стан волосся, використовуй зволожувальні маски або олії для волосся. Уникай важких олій, таких як кокосова та жожоба, які можуть обтяжувати тонке волосся. Для тонкого краще взяти арганову олію.

Не ігноруй термозахист

Під час сушіння феном чи використання праски волосся дуже пошкоджується. Тому краще попередити проблему, ніж потім відновлювати пошкодження.

Створюй додатковий об'єм

Муси, піни та легкі лаки – це чудовий вибір.

Важливо також звертати увагу на склад продуктів. Вибирай ті, які  не містять сульфатів, адже вони висушують волосся та роблять його ламким.

 

Миємо голову правильно

Техніка миття голови напряму впливає на результат та стан волосся. 

Крок 1

Змочуємо волосся та шкіру голови теплою водою. Холодна вода не вимиває шкірне сало. Занадто гаряча вода може призвести до сухості, порушення роботи сальних залоз та ще більшої кількості себуму.

Крок 2

Наносимо шампунь на шкіру голови. Попередньо можна спінити його в долонях. Запам’ятай, шампунь не потрібно наносити на всю довжину. Масажуємо подушечками пальців або спеціальною щіткою у зоні коренів та змиваємо. Це досить делікатний процес, порушення якого може призвести до пошкодження шкіри та викликати запалення й лущення. Після легкого масажу змий шампунь.

Крок 3

Наносимо кондиціонер. Існує думка, що для тонкого волосся кондиціонер не потрібен, адже він буде обтяжувати волосся. Це неправда. Потрібно просто підібрати правильний кондиціонер під тип волосся. Можеш наносити його не на всю довжину, а на кінчики чи до середини довжини.

Цей засіб варто використовувати для додаткового зволоження та живлення, яке необхідне тонкому волоссю.

Розподіляй засіб рівномірно та залиш на 1-3 хвилини, щоб корисні компоненти встигли проникнути всередину кожної волосинки. Змий теплою водою.

Крок 4

Періодично потрібно забезпечувати волоссю глибоке живлення. Тут тобі в пригоді стануть маски та філери. Застосовуй за потреби та відповідно до рекомендацій виробника. Такі додаткові засоби важливо не просто нанести та змити, а витримати рекомендований  виробником час. Тільки тоді ти отримаєш класний результат.

Крок 5

Після миття не зав'язуй рушник на голові. По-перше, ти пошкоджуєш саме волосся. По-друге, створюєш парниковий ефект, який спричиняє подразнення та лущення шкіри голови. Також рекомендуємо не терти волосся та використовувати максимально м'який рушник, наприклад, з мікрофібри.

Крок 6

Турбуйся про кінчики. Нанось живильні олії.

Крок 7

Під час сушіння феном потурбуйся по термозахист. Тонке волосся схильне до ламкості та сухості. 

 

Щітка для тонкого волосся

Найкраща допомога – відсутність шкоди, яку часто завдає волоссю неправильно підібрана щітка. Для тонкого волосся рекомендуємо вибирати щітки з натуральними ворсинками або нейлонові. Вони розчісують волосся не травмуючи. Також непоганим варіантом може бути дерев'яна щітка. 

Що стосується стильних щіток зі штучними, пластиковими чи металевими ворсинками, то відкладай їх якомога далі. Вони спричиняють ламкість й навіть пошкодження структури волосся.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована