Безкоштовна доставка в точки видачі!

Питання дня: чи може поганий зір провокувати зморшки?

Питання дня: чи може поганий зір провокувати зморшки?
Завантаження... 155 переглядів 3 хвилин читання
Питання дня: чи може поганий зір провокувати зморшки?

Маєш проблеми з зором, але хочеш виглядати молодо якомога довше? Тоді тобі час задуматися над антивіковим доглядом. Адже поганий зір провокує появу зморшок.
 

Ми розібралися у питанні та готові розповісти тобі, чому так відбувається і як з цим боротися.

 

Як працює наш зір?

Людина може бачити дрібні деталі та легко читати текст лише тоді, коли її зір відповідає 100% (простими словами, «одиниці»). Та сьогодні майже у кожного другого жителя планети є проблеми із зором. Тому не рідко ми бачимо на вулиці людей, що примружуються, намагаючись щось розгледіти.

 

Потреба примружуватись виникає при необхідності сфокусувати погляд та зробити зображення чіткішим. Це відбувається рефлекторно. Часто, ми навіть не помічаємо цього. З часом це стає поганою звичкою та швидко відображається на шкірі обличчя.

 

Якщо ти погано бачиш те, що знаходиться далеко, то аби розгледіти віддалений предмет, потрібно максимально звузити вхідний промінь світла. При вузькій діафрагмі деталі стають більш чіткими. Тому люди з короткозорістю часто примружуються або відтягують пальцем куточок ока. Це призводить до напруження мімічних м’язів — орбікулярного, якщо бути точними — та ранній появі мімічних зморшок.

 

Людям, що погано бачать близькі предмети, теж не пощастило. Часто їм доводиться прикривати одне око, аби зображення не двоїлося. Тому, в певний момент, зморшки стають більш вираженими на тій стороні, де частіше прикривається око.

 

Як з’являються зморшки?

По-перше, шкіра навколо очей тонка, кругові м’язи активні, часто скорочуються. Через це зморшки там з’являються швидше навіть у людей з нормальним зором. А звичка примружуватися лише прискорює процес у тих, в кого зір «не дуже».

 

По-друге, якщо є м’язовий спазм та його напруга, що характерна для людей з поганим зором, то кровоносні та лімфатичні судини звужуються, а живлення шкіри в цій області погіршується. Це також призводить до появи зморшок.

 

Що робити аби уникнути появи зморшок?

Звичайно, зайнятися лікуванням та почати носити окуляри чи лінзи. Можливо, зробити лазерну корекцію зору.

 

Робити процедури для підтримання молодості шкіри навколо очей. Наприклад, включити в домашній догляд зволожувальні патчі та сироватки з вітаміном С.

 

Обов'язково захищай шкіру від сонця за допомогою спеціальних кремів з SPF-фільтрами, які попереджують сухість шкіри навколо очей і рятують її від опіків і фотостаріння.

 

Чудовою профілактикою передчасної появи зморшок стане гімнастика для обличчя. Спеціальні нескладні вправи допоможуть прискорити циркуляцію крові та зволожити верхні шари дерми. Наприклад, можна легко натиснути вказівними пальцями на область внутрішніх куточків очей та м'яко помасажувати область під очима круговими рухами від внутрішніх куточків до зовнішніх і назад. Повторювати 5 разів.

 

Після вправ можна використовувати олії з вітаміном Е у складі. Він допоможе твоїй шкірі виглядати молодше. Адже він сприяє зникненню зморшок, мінімізує вираженість шрамів, зволожує шкіру та захищає її від сонця.

 

Не забувай пити денну норму води. Також правильно харчуйся. Їж продукти, багаті на все той ж вітамін Е — огірки, броколі, цибулю, листя салату, смородину, черешню, квасолю, горох, вівсянку, печінку, яйця, молоко, рибу, горіхи та насіння льону.

 

Також можна звернутися по допомогу до професіоналів та зробити курс антивікового масажу або завітати на різного виду електропроцедури (мікротоки чи іонофорез).

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована