Безкоштовна доставка в точки видачі!

Як по нотах: обираємо свій ідеальний парфум

Як по нотах: обираємо свій ідеальний парфум
Завантаження... 286 переглядів 2 хвилин читання
Як по нотах: обираємо свій ідеальний парфум

Після тривалої зими хочеться поринути в теплі обійми весни. А задати весняний настрій допоможуть парфуми, які пасуватимуть саме вам. Як правильно обрати свій аромат? Ми підібрали для вас 5 порад, завдяки яким ви зможете зробити вірний вибір!

Рушаємо на пошуки парфумів!

1. Перед покупкою парфумів слід визначити, який аромат підходить вам. Існує величезна кількість парфумерних запахів на будь-який, навіть найвибагливіший, смак: квіткові, фруктові, цитрусові, деревні, східні, свіжі…Перед тим як прийти до магазину, подумайте, який аромат буде найбільш характерним для вас.

2. В магазині намагайтеся не обирати більше трьох ароматів, адже можете просто не відчути повністю кожен із них. Для початку візьміть папірець і розпорошите на нього парфуми. Зачекайте кілька секунд, потім вдихніть аромат.

3. Коли ви визначилися з парфумом, варто випробувати його на своїй шкірі! Нанесіть аромат на зап'ястя і ви відчуєте його верхню ноту.

Верхня нота - початкове враження, яке ви отримуєте від аромату, нанесеного на шкіру. Вона дуже швидко випаровується, адже в неї входять компоненти, які слабко фіксуються. Наприклад, свіжі цитрусові ефірні масла.

4. Після першого враження варто зачекати 15-20 хвилин і ви відчуєте більш насичений аромат парфумів. Так звучить нота серця.

Нота серця більш стійка, бо випаровується поступово. Вона відчувається протягом години-двох після нанесення парфумів. До ноти серця входять квіткові, деревні або пряні компоненти.

5. Базова нота - «шлейф» - проявиться лише через кілька годин. Уважно проаналізуйте цей аромат, адже він супроводжуватиме вас весь день. Якщо запах підійшов, і ви не відчуваєте від нього дискомфорту, він вам підходить. Але якщо ви відчули вже у розкритому ароматі нотки, які вас відштовхують, або асоціюються з чимось неприємним, обирати його не варто.

Базова нота тримається до 10-15 годин, а іноді й довше. Саме база залишається на одязі і волоссі, коли випаруються інші ноти. Її створюють за допомогою компонентів, які важко випаровуються. Це пахучі речовини рослинного походження (ваніль, дубовий мох, пачулі, сандал, шавлія) або тваринного (амбра, , мускус), а також продукти синтезу (ванілін, штучний мускус).

Коли ви вже придбали парфуми, варто запам’ятати як їх правильно наносити.

Наносити аромат потрібно на суху чисту шкіру в тих місцях, де легко прощупується пульс: за вухами, на шию, під грудьми, у вигинах ліктів, на зап'ястя, під колінами. Биття пульсу дає аромату можливість швидше розкритися.

Аромат розкривається в повній мірі лише при контакті зі шкірою, тому наносити на одяг його не варто.

Тепер ви знаєте всі тонкощі вибору парфумів і зможете легко обрати той самий аромат! 

 

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована