Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Спочатку ми щодня користуємося фенами та вирівнювачами для створення ідеальної укладки, а потім відмовляємося від них зовсім, тому що це шкідливо.
Що про гарячу укладку є правдою, а що міфом — розбираємось у нашому блозі.
Міф 1 — 150–200°C — оптимальна температура для укладки.
Правда — Температуру для сушки та вирівнювання необхідно обирати згідно з типом та станом волосся.
Наприклад, тонке, світле та пофарбоване волосся не постраждає від вирівнювання, якщо розігріти стайлер до 120–130°C. Хвилястому та не сильно важкому й щільному волоссю буде комфортно під впливом температур у діапазоні 130–150°C. Густому та сильно кучерявому волоссю знадобляться більш серйозні температури — від 150°C.
Якщо ми говоримо про використання фену, то для здорового волосся максимумом буде 70–80°C. Для сильно пошкодженого — не варто перевищувати 60°C.
У випадку, коли твій день не може обійтися без укладки, віддавай перевагу таким моделям фену та стайлеру, у яких можливо самостійно встановлювати температуру нагріву. Якщо ж обирати фен із потужним мотором, то волосся сушитиметься швидше. А це значить, що контакт волосся з гарячим повітрям та пошкодження, що можуть бути цим викликані, зменшаться.
Міф 2 — гаряча укладка робить волосся неживим.
Правда — Контрольоване м’яке нагрівання є абсолютно безпечним.
А от що дійсно шкодить волоссю, так це невиправдано тривалий контакт із гарячим повітрям. Залежно від типу волосся, вміст води в них становить близько 15 %. А сильне нагрівання порушує структуру волосся.
Зовнішній шар волосу вкритий лусками. У нормальному стані вони щільно прилягають один до одного, що забезпечує утримання вологи та створює ефект здорової, «відполірованої» зачіски. Від нагрівання ці луски відкриваються, а волога випаровується. Тоді волосся стає тьмяним та недоглянутим.
Тож ти маєш контролювати процес нагрівання та слідкувати, аби твої стайлінгові засоби не перегрівали волосся.
Міф 3 — вирівнювач псує волосся сильніше, ніж інші стайлінгові гаджети.
Правда — правильно вибраний вирівнювач може звести негативний вплив на волосся до мінімуму.
Щоб стайлінг став безпечною процедурою, краще вибирати вирівнювачі з керамічним покриттям і можливістю регулювати температуру. Корисною також стане функція іонізації.
Потік негативно заряджених іонів розбиває вологу на поверхні волосся на мікрокраплі і прибирає статичну електрику. Після цього волосся виглядає більш доглянутим, не електризується й не притягає часточки пилу.
Міф 4 — неважливо, як сушити голову.
Правда — кожна з нас має певний тип волосся, отже і спосіб сушки повинен бути відповідним.
Якщо ти власниця тонкого волосся чи короткої зачіски, тобі варто витягувати волосся від коріння та від потилиці до верхівки. Щоб пасма вийшли трохи об’ємними, дозволь волоссю висохнути природним шляхом і нанеси на кінчики трохи олії для волосся. Уникай високої температури в процесі створення укладки! Тобі підійдуть фени з потужністю не більш ніж 1200 Вт.
Густе волосся слід вкладати поступово: розділи локони на 4 частини й кожну з них акуратно закріпи шпильками, щоб уникнути заломів. Поступово розпускай волосся і просушуй кожен локон на середній температурі. Зверни увагу на фени з потужністю 1600 Вт та вище — тоді об’єм гарантований.
Міф 5 — чим швидше висушиш волосся — тим краще.
Правда — до сушки феном варто приступати не раніше, ніж через 15 хвилин після миття голови.
Багато з нас помилково вважають, що волосся необхідно сушити одразу ж після миття. Щоб забезпечити їм здоровий вигляд, фахівці рекомендують приступати до стайлінгу феном не менш ніж через 15 хвилин після прийняття душу!
Цей час варто походити з рушником на голові — воно встигне ввібрати в себе залишки вологи та зменшить інтенсивність випаровування вологи