Безкоштовна доставка в точки видачі!

Живлення та зволоження: у чому різниця?

Живлення та зволоження: у чому різниця?
Завантаження... 986 переглядів 3 хвилин читання
Живлення та зволоження: у чому різниця?

Для краси та здоров’я шкірі та волоссю необхідний щоденний догляд. Всім добре відомі три кити, на яких він базується — очищення, зволоження та живлення. І якщо з очищенням все зрозуміло, то не всі розуміють різницю між зволоженням та живленням.

Різниця між зволоженням та живленням проста, але недостатньо очевидна. Засоби, що більше сприяють утриманню вологи, збільшують обсяг води у шарах шкіри — зволожувальні. Засоби, з високим вмістом ліпідів, які посилюють синтез в клітинах та продовжують їхнє життя — живильні.
 

Для чого потрібне зволоження?

Без води немає життя. І цей факт не ставиться під сумнів. Навіть, від незначного зневоднення починає боліти голова, відчувається втома. Якщо в організмі не вистачає вологи — шкіра стає тьмяною та млявою, адже у нормальному стані вона складається з води більш як на 70%. Отже, зволоження важливе не лише зсередини (водою, яку ми п’ємо), а й ззовні.

Сухість, лущення, тьмяність та поява зморшок — вірні ознаки того, що у тебе порушений гідробаланс. Це є результатом того, що токсини вчасно не виводяться із клітин, з’являються набряки через нерегулярний відхід лімфи та поганої циркуляції крові, не засвоюються поживні речовини, спостерігається нестача колагену та еластину.

Тому зволоження необхідне всім, не залежно від віку та типу шкіри.

Зволожувальні інгредієнти:

  • гіалуронова кислота
  • Гліцерин та алое вера
  • Натуральні олії
  • Кераміди
  • Мінерали
  • Амінокислоти


Для чого потрібне живлення?

Без води людина довго не протягне. Так само як і без їжі. Те саме стосується і нашої шкіри. Живлення необхідне нам так само сильно, як і зволоження. І без достатньої кількості вологи воно не засвоїться.

Живлення посилює функції захисту, сприяє оновленню та регенерації, попереджує передчасне старіння. Зморена шкіра вразлива для бактерій, на ній пошкодження загоюються довше. Щоб вивести токсини з клітин, потрібні сили, що дає живлення. Якщо цього не робити, можна спровокувати не лише погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду, а й серйозні захворювання.

Дехто не любить живильні засоби через їхню важку жирну структуру, адже така консистенція підходить далеко не всім. Сьогодні ж існує велике різноманіття таких засобів. Завдяки дослідженням та експериментам у сфері косметологічного догляду, для кожного типу шкіри можна підібрати свій догляд.

Надмірне використання живильних засобів все ж має свої мінуси. Наприклад, може призвести до зневоднення через утворення плівки, що утримує вологу всередині шкіри й водночас не дає проникати всередину. Тому, живити шкіру потрібно за необхідності.

Живильні елементи:

  • Олія аргани
  • Олія макадамії
  • Олія жожоба
  • Олія ши
  • Кокосова олія


Що ж вибрати?

При виборі догляду орієнтуйтеся на тип шкіри, суб’єктивні відчуття (подобається чи ні), вдоволення від використання, розуміння того, що потрібно шкірі.

Корисним буде використання сироваток з вмістом ретинолу.

Засоби «2в1», що пропонують одночасно живлення та зволоження будуть корисні, якщо не хочеш наносити на жирну чи комбіновану шкіру косметику крок за кроком та для економії витрат.

Для волосся обирай засоби з вмістом олії макадамії та арагани.

Якщо ти віддаєш перевагу роздільному догляду, то, обираючи засіб, зверни увагу на власні відчуття. Підбирай косметику для свого типу шкіри та згідно зі своїми потребами. Визначитися, що саме необхідно твоїй шкірі допоможе лікар дерматолог.

 

Варто пам’ятати, що вдень шкіра більше потребує зволоження, а вночі вона краще сприймає живильні компоненти, незалежно від пори року. До того ж це зручно — денні креми мають легку текстуру та швидко вбираються. З ними легко зробити макіяж.

У нічних кремів текстура більш насичена та щільна — вони добре вбираються в очищену шкіру впродовж тривалого проміжку часу. Так їхні корисні властивості розкриваються повною мірою.

Засоби з поміткою «24» можна використовувати як зранку, так і ввечері.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована