Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дрібний шрифт: лак для волосся

Дрібний шрифт: лак для волосся
Завантаження... 363 перегляди 3 хвилин читання
Дрібний шрифт: лак для волосся

Сьогодні лак для волосся є на полиці чи не кожної дівчини. Це найбільш популярний фіксувальний засіб для волосся у світі. Але чи знаєш ти, що саме знаходиться всередині флакону?

Розбираємось разом прямо зараз.

Основні компоненти

Хімічний склад лаку для волосся постійно змінюється та удосконалюється з моменту його створення в середині 1950-х років. Спочатку він складався з етилового спирту та різних смол. Подібна суміш аж ніяк не сприяла здоров’ю волосся та шкіри. Тож, список компонентів довелося розширити, аби додати доглядовий ефект.

 

Спирт — компонент, що залишився незмінним, адже виступає у ролі розчинника. Хоча спирт негативно впливає на волосся та шкіру голови, висушуючи їх, та без нього обійтися неможливо. Тому, аби компенсувати його вплив, сучасні лаки для волосся мають також кондиціонувальні компоненти.

Тому, перевіряй, аби у твоєму засобі були вітаміни та гліцерин. Інакше, маєш ризик отримати тьмяні, тонкі та посічені кінчики.

 

Суміш різних смол — можуть мати як синтетичне, так і природне походження. Разом зі спиртом утворюють фіксувальну плівку на волоссі, що перешкоджає проникненню вологи з повітря. Саме тому зачіска захищена від деформації.

 

Пластифікатори — роблять зачіску еластичною, перешкоджаючи склеюванню волосся, аби вона виглядала якомога природніше. Отже, робимо висновок, що чим більший ступінь фіксації, тим менше в лаку для волосся пластифікаторів.

 

Суміш газів пропану та бутану — пропелент, що забезпечує можливу для розпилення консистенцію засобу. Ще декілька років тому для цих цілей використовували фреони. Але, вони були небезпечними, тому їх замінили на інші елементи. Та ці гази однаково негативно діють на кутикулу волосу.

 

Вітаміни групи B та вітамін Е — для живлення та відновлення.

Гліцерин — утримує вологу всередині волосу.

Пантенол — живить структуру волосся.

Кератин — відновлює та покращує структуру пасм.

Бетаїн — додає волоссю блиску.

Бензофенон — захищає від впливу зовнішніх факторів.

 

Іноді у складі можуть бути барвники, що здатні змінити відтінок волосся. Також часто в лак для волосся додають ультрафіолетові фільтри, які є дуже корисними, особливо в літню пору, коли сонце занадто активне.

 

Які існують засоби для фіксації зачіски та як їх вибрати?

Є професійні засоби, які створені спеціально для вдоволення потреб перукарів. Зазвичай, це натуральні засоби без запаху, що не склеюють пасма. Також, вони враховують тип волосся.

 

Для тонкого та ослабленого волосся вибирають засоби із середньою чи слабкою фіксацією, аби не нашкодити та зафіксувати зачіску на кілька годин.

 

Для дівчат із неслухняним або жорстким волоссям вибирають лаки суперсильної фіксації. Такий засіб особливо добре підходить для довгого волосся, якщо з нього створюють складну зачіску, що має протриматися довгий час.

 

Існують спеціальні моделювальні лаки. Нерідко дівчата з кучерявим волоссям використовують лаки, що полегшують випрямлення волосся. Інші, за допомогою таких засобів намагаються відтворити ефект ламінування, аби укріпити та оздоровити волосся.

 

Як ми вже згадували, є лаки з тонувальним ефектом, що змінюють колір волосся. Також існує лак з блискітками, яким нерідко прикрашають зачіски не лише дорослі, а й діти.

 

Як правильно використовувати лак для волосся?

Засіб наноситься лише на сухе волосся. Розпилювати потрібно з відстані пів метра. В кінці дня лак змивається теплою водою та звичайним шампунем. Так ти знизиш негативний вплив засобу на волосся.

 

Будь-який лак після нанесення має відповідати тому рівню фіксації, що вказаний на пакуванні. Засіб не повинен псувати зовнішній вигляд зачіски, склеюючи пасма. Якісний засіб рівномірно розпилюється та має нейтральний чи зовсім слабкий аромат. Також він не залишає видимих слідів.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована