Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дрібний шрифт: гідрофільна олія

Дрібний шрифт: гідрофільна олія
Завантаження... 303 перегляди 3 хвилин читання
Дрібний шрифт: гідрофільна олія

Гідрофільна олія популярний, навіть трендовий, косметичний засіб, але на полицях магазинів він зявився відносно недавно. Особливість гідрофільної олії в її поліфункціональності та здатності розчинятися у воді. Найчастіше її використовують для очищення обличчя від бруду та стійких засобів для макіяжу, а також для зволоження та зміцнення захисного бар'єра шкіри.

 

Що таке гідрофільна олія

Гідрофільна олія – косметичний продукт для глибокого та абсолютного очищення шкіри. Хто щоденно користується декоративною косметикою, той знає скільки зусиль іноді потрібно докласти, щоб забезпечити ретельне очищення обличчя. Саме тут на допомогу приходиться цей диво-засіб.

Виникло питання: як олія може очищати? Тут вся справа у складі. Гідрофільна олія – це поєднання олій та емульгаторів. Саме останній компонент допомагає олії розчинятися у воді. В результаті ти отримуєш делікатне, глибоке, м’яке очищення шкіри. Крім основних компонентів, у складі гідрофільної олії можуть міститися вітаміни, екстракти, мінерали, кислоти та інші корисні інгредієнти для здорової та красивої шкіри.

 

Як діє гідрофільна олія

Гідрофільна олія розроблена спеціально для етапу очищення шкіри. Але вона має свої відмінності від інших засобів:

  • приємна консистенція та аромат
  • один засіб для демакіяжу всього обличчя
  • делікатне очищення без шкоди для гідроліпідного шару
  • зволоження та живлення
  • глибоке очищення пор
  • захист від негативного впливу довкілля

В процесі очищення гідрофільна олія змінює свою структуру та консистенцію, через що рутинне очищення перетворюється на справжнє задоволення та ароматерапію.

 

Як використовувати гідрофільну олію?

Гідрофільна олія – це той засіб, який ідеально підходить для щоденного використання, але варто підібрати продукт зі складом, який підходитиме саме твоїй шкірі. Наприклад, олія макадамії живить, зволожує та пом’якшує шкіру, а ще нормалізує роботу сальних залоз, тому підійде для жирної та комбінованої шкіри. Пребіотики та молочні бактерії у складі гідрофільної олії допомагають відновити та зміцнити захисний бар’єр. А ось олія авокадо та вітамін С тонізують шкіру та захищають від негативного впливу довкілля. Тому під час вибору цього косметичного засобу, радимо звернути увагу на склад та вибрати те, чого потребує твоя шкіра.

Інструкція з використання проста:

1. Наливаємо невелику кількість засобу на долоні та наносимо на сухе обличчя. Важливо, щоб і руки, і обличчя попередньо були насухо витерті. Наносити засіб можна на зони губ та повік, якщо, звичайно, немає застережень від виробника засобу.

2. Пучками пальців розподіляємо засіб та злегка масажуємо шкіру по масажних лініях. Саме цей етап допомагає гідрофільній олії зробити глибоке очищення.

3. Трохи зволож обличчя, а коли олія розчиниться і перетвориться в консистенцію схожу на молочко, змий засіб водою.

Наносити засіб можна вранці та ввечері. Після очищення потрібно використати пінку чи гель для очищення, щоб досягти ще кращого результату. А далі не забувай про наступні етапи догляду: тонізація, зволоження, живлення.

 

Як підібрати свою гідрофільну олію?

Серед асортименту магазинів косметики ти знайдеш десятки пропозицій. Вони матимуть різну ціну, склад, аромат, дизайн пакування та інше. Ось кілька кроків, які допоможуть зробити правильний вибір:

  • Визнач свій тип шкіри. В тебе може бути суха, нормальна, жирна або комбінована шкіра. Це важливо, оскільки гідрофільні олії можуть мати різний склад та властивості, які підходять для різних типів шкіри.
  • Визнач свої потреби. Залежно від типу та стану шкіри, часто є певні косметичні проблеми, які потребують негайного вирішення. Наприклад, якщо тобі потрібно зменшити вугрові висипання, можеш взяти гідрофільну олію, яка містить саліцилову кислоту або екстракт зеленого чаю.
  • Перевір склад продукту. Переконайся, що основні інгредієнти гідрофільної олії відповідають твоїм потребам. Наприклад, для відновлення шкіри, шукай засіб з вітаміном Е або ретинолом.
  • Відзнач фактори безпеки. Перевір, чи відсутні у складі інгредієнти, які можуть викликати у тебе алергічні реакції.
Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована