Безкоштовна доставка в точки видачі!

#DailyRoutine: Як правильно сушити волосся

#DailyRoutine: Як правильно сушити волосся
Завантаження... 508 переглядів 3 хвилин читання
#DailyRoutine: Як правильно сушити волосся

Догляд за волоссям це наша щоденна рутина. Його стан залежить від правильно підібраного догляду. Адже власником розкішного волосся може бути кожен, якщо знати потреби шкіри голови та пасм.

До основних етапів догляду за волоссям належать: догляд за шкірою голови, миття волосся, зволоження, розчісування, захист від високих температур та сушіння. Сьогодні поговоримо про останній етап та про те, як не нашкодити волоссю і зберегти його красу і здоров'я.

 

Тип волосся і спосіб сушіння

Існує два способи сушіння: природне та за допомогою фену. Останній більш розповсюджений, адже темп життя вимагає все робити швидко. Думаємо, ти знайома з думкою, що сушіння волосся під високими температурами вбиває його, тому потрібно навчитися використовувати фен без шкоди для волосся.

У кожного з нас унікальний організм з індивідуальними потребами й для того, щоб мати здорове та красиве волосся потрібно визначити свій тип волосся та стан шкіри.

Пряме волосся

Пряме волосся має найвищий рівень аерації, тобто воно найбільш насичене повітрям, добре зберігає вологу. Розумне сушіння феном йому не нашкодить, але не забувай використовувати термозахист.

Хвилясте волосся

Має дещо нижчий рівень аерації. Після витирання рушником, воно сохне досить швидко, тому можна трохи почекати й лише потім висушити його феном. Такий спосіб є досить щадним. Хвилясте волосся більш схильне до втрати молекул води в порівнянні з рівним. Під час сушки за допомогою фену використовуй термозахист, додаткові зволожувальні засоби та щадний температурний режим.

Кучеряве волосся

Порівняно з іншими типами волосся, кучеряве є дуже неслухняним і потрібно просто навчитися за ним доглядати. Воно схильне до сухості, тому потрібно турбуватися про його постійне зволоження та живлення. Власницям кучерявого волосся рекомендуємо спробувати “кучерявий метод” миття голови та сушіння природним шляхом. Під час сушіння феном використовуй дифузорну насадку. Обов'язково подбай про додаткові засоби для зволоження. Це можуть бути гелі, спреї чи муси, які утримують вологу у стовбурі волосини.

 

Волосся не існує окремо, тому не забуваємо й про стан шкіри голови.

Суха шкіра

Якщо шкіра голови суха, потрібно забезпечити їй додаткове зволоження та живлення. Під час процедури миття шкіра вбирає в себе вологу, але часто її недостатньо. Якщо таку шкіру постійно сушити феном, та ще й під високими температурами, то це загрожує подразненням та навіть появою лупи.

Нормальна шкіра голови

Власникам нормальної шкіри пощастило найбільше. Вона не потребує додаткового догляду. Її можна сушити феном, а можна і не сушити. Але не варто експериментувати з високими температурами, щоб не нашкодити.

Жирна шкіра

Власники жирної шкіри часто скаржаться, що волосся стає жирним надто швидко. Це все через надактивну роботу сальних залоз і надмірну кількість себуму. Тому під час вибору догляду за волоссям варто звернути увагу на себорегулюючі засоби. Це стосується і сушіння. Жирна шкіра висихає повільніше ніж нормальна чи суха, тому можна використовувати фен, але не тримай довго рушник на голові. Це призведе до вироблення ще більшої кількості жирної секреції.

 

Сушимо феном як професіонали

Всі знають як користуватися феном, але не всі роблять це правильно, тому ми поділимось з вами секретами професійного сушіння феном. Якщо дотримуватись цих рекомендацій, то навіть регулярне сушіння та часті укладки не зашкодять волоссю.

  • Не розчісуй волосся після миття. Мокре волосся можна пошкодити набагато швидше, ніж сухе. Під час його розчісування у мокрому стані ти ризикуєш просто розірвати стовбури волосин. Розчісувати волосся можна, коли воно висохне більше ніж на 60%.
  • Не використовуй максимальну температуру, яку може видати фен. Під час сушіння волосся феном, температура має бути комфортною для шкіри.
  • Тримай фен на відстані 15-20 см від волосся, інакше є ризик просто підсмажити його.
  • Періодично суши волосся природним шляхом.
  • Не три рушником волосся, а делікатно забери зайву вологу. Краще вибрати мікрофібровий рушник. Рекомендуємо також класти рушник на плечі й він вбиратиме воду.
  • Не зав’язуй рушник на голові. Ти створюєш парниковий ефект, що призводить до подразнення та вироблення надлишку себуму.
  • Для тонкого волосся краще вибирати не лише низькі температури, а й низьку швидкість потоку повітря.
  • Не суши всю голову відразу. Поділи волосся на невеликі пасма та просушуй кожне окремо від коренів до кінців.
  • Якщо ти поспішаєш, вибирай більшу швидкість потоку повітря, а не вищу температуру.
  • Не висушуй волосся повністю, а залиш трішечки вологи йому. Якщо ти кожного разу використовуєш фен, то намагайся трішки не досушувати волосся. Інакше ти можеш стати власницею сухого та пошкодженого волосся.
Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована