Безкоштовна доставка в точки видачі!

#DailyRoutine: чому не можна спати з мокрим волоссям?

#DailyRoutine: чому не можна спати з мокрим волоссям?
Завантаження... 1770 переглядів 3 хвилин читання
#DailyRoutine: чому не можна спати з мокрим волоссям?

Догляд за волоссям забезпечує здоров'я та красу волосся та шкіри голови. Миття це один з обов'язкових пунктів. Хтось миє частіше, хтось рідше. Це залежить від типу волосся та особливостей шкіри. Але важливо не лише мити, а й правильно сушити. Ти, певне, чула про сон з мокрим волоссям, або навіть робила так сама. Хочемо наголосити, що це одна зі шкідливих звичок, яка може спричинити складні проблеми, які потребуватимуть тривалого лікування.

 

5 причин не лягати спати з мокрим волоссям

  1. Пошкодження волосся та випадіння

Мокре волосся більш вразливе до пошкоджень, ніж сухе. Під час сну волосся заломлюється та плутається, пошкоджується волосяна цибулина. Одним з негативних наслідків сну з мокрим волоссям є випадіння, спровоковане  пошкодженням. Навіть якщо ти спиш спокійно, волосся все одно треться об подушку.

  1. Лупа

Так, однією з причин цього неприємного явища може бути саме сон з мокрим волоссям, адже ти створюєш для цього всі умови. Крім того, якщо у тебе є схильність до появи лупи, екзема чи інші шкірні захворювання, ти точно спровокуєш їхній прояв.

  1. Розповсюдження бактерій та грибків

Тут ти створюєш ідеальне середовище для розповсюдження шкідливих бактерій та грибків: тепло та волога. Тому не дивуйся, якщо після таких експериментів з'являється свербіж, лущення чи інші неприємні відчуття. Часто причиною дерматиту є саме сире, вологе середовище.

  1. Тьмяність волосся

Через неправильний догляд, а саме тертя мокрого волосся об подушку під час сну, виникає ламкість. Після регулярного сну з мокрою головою ти точно помітиш, як волосся втрачає свою привабливість, кінчики стають сухими, а кожна волосина виглядає знесиленою та пошкодженою.

  1. Порушення сну та погане самопочуття

Якщо ти експериментувала зі сном з мокрим волоссям, то точно знаєш, що самопочуття на ранок не дуже. Через відчуття вологості та холоду ти не можеш поринути у глибокий сон та постійно прокидаєшся.

6. Неслухняність волосся зранку

Якщо волосся сохне поки ти спиш, то воно висихає хаотично. І коли ти прокидаєшся зранку, волосся сухе, але не піддається жодним твоїм намаганням його укласти. Це спричинено тим, що під час миття лусочки на волоссі відкриваються, і якщо їх не закрити правильно, під час сну вони пошкоджуються, як наслідок отримаєш ламке, неслухняне та пошкоджене волосся.

 

Сушимо волосся правильно

Експерти з догляду за волоссям та трихологи говорять про те, що здоров'я волосся полягає саме у правильному догляді. І вони в один голос повторюють, що волосся потрібно сушити. Неправильний підхід або нехтування цим етапом призведе до пошкоджень, ламкості та втрати здоров'я волосся. Ти можеш вибрати природний спосіб або сушіння феном:

  • Все починається з рушника. Вибирай той, який поглинає вологу. Добре впораються з поглинанням м'який махровий або мікрофібровий. Такий рушник менше травмує та не пошкоджує пасма. Але не варто ходити з рушником на голові годинами, адже ти створиш парниковий ефект у себе на голові, який спричинить розвиток шкідливих бактерій та грибків, а відповідно може з'явитися лупа, лущення, свербіж.
  • Далі ти можеш вибрати сушіння волосся природним шляхом (для цього на плечі поклади рушник, який буде поглинати зайву вологу) або сушіння феном.
  • Сушіння природним способом це один з найбільш щадних методів. Він дозволяє знизити ризик пошкодження до мінімуму.
  • Якщо ж ти вибираєш другий спосіб, то краще вибирати фен з іонізацією. Такі фени допомагають уникати пересушування, роблять волосся більш м'яким та блискучим. Суши волосся на низьких температурах та дотримуйся оптимальної відстані, щоб уникати надмірного нагрівання шкіри голови.
  • Спробуй сушити не лише рухаючи фен зверху вниз, а й збоку. Так волосся не буде надто сильно заплутуватись. Після основного висушування використовуй холодний потік повітря, щоб закріпити форму та надати волоссю більше блиску.
  • Використовуй додаткові засоби для догляду. Обов'язково користуйся термозахисним спреєм перед сушінням феном та незмивним доглядом після.
  • Корисним для волосся стане також сушіння не до кінця. Залиши трішки вологи для волосся. Зайва випарується сама, а та, якої не вистачає волоссю, поглинеться.
Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована