Безкоштовна доставка в точки видачі!

#DailyRoutine: 5 правил миття посуду

#DailyRoutine: 5 правил миття посуду
Завантаження... 515 переглядів 3 хвилин читання
#DailyRoutine: 5 правил миття посуду

Миття посуду — щоденна рутина, з якою тим чи іншим чином стикається кожен з нас. Звичайно, зараз дуже популярні посудомийні машини, які полегшують життя багатьом людям, але сьогодні ми поговоримо саме про ручне миття посуду.

 

Як вибрати засіб для миття посуду?
Засіб для ручного миття посуду можна вибирати за красивою упаковкою або ціною, але якщо для тебе важливі не лише ці два пункти, радимо звернути увагу ще на:

  • Склад засобу: він повинен бути без токсичних компонентів та алергенів. Добре, якщо у складі присутні речовини, які знімають подразнення та помʼякшують шкіру рук (гліцерин, алое вера);
  • Здатність «змивати» різкі аромати;
  • Зручну упаковку з хорошим дозатором (якщо ти не переливаєш засіб в окрему місткість);
  • Кількість мийного засобу, яка йде на миття посуду. Якщо засіб хороший — ти точно не використаєш половину упаковки за одне миття;
  • Здатність ефективно мити посуд, навіть, у холодній воді.


Звичайно, щоб зрозуміти чи підходить засіб за деякими критеріями, доведеться не лише оцінити його зовні, а й спробувати у дії. Тому саме методом проб та помилок ти зможеш знайти свій ідеальний засіб для миття посуду.


А як вибрати губку?

Губки для миття посуду бувають різних видів та текстур. То яку варто вибрати, чи краще купити багато різних? Нумо розбиратись.

Поролонові губки

Цей вид губок є найпопулярнішим завдяки універсальності та відносно низькій ціні. Вони чудово підійдуть для щоденного миття посуду завдяки тому, що добре вбирають воду і забезпечують гарне спінювання мийних засобів. Від щільності такої губки залежить кількість піни, яку буде отримано з певної кількості мийного засобу. Тобто чим більша щільність поролону, тим менше засобу потрібно. Недоліки таких губок: вони недовговічні та з їхньою допомогою неможливо відмити сильні забруднення.

Металеві губки

Такі губки здатні прибрати жир, який пригорів, і засохлі залишки їжі. Якщо тобі необхідно видалити сильне забруднення, зверни увагу на губки виготовлені з товстішого матеріалу. Металеві губки ідеально підходять для очищення казанів, решіток-гриль та чавунного посуду. Не варто використовувати їх для емальованого, керамічного та антипригарного посуду, інакше можна зіпсувати поверхню. З плюсів цієї губки — довговічність та стерильність, з мінусів — ризик поранитись під час використання.

Губки з мікрофібри
Особливість матеріалу забезпечує губці довгий термін зберігання та високу якість. Губки з мікрофібри не розм'якшуються та добре тримають форму. Таким губкам потрібне прання або полоскання після кожного використання, тому що волокна мікрофібри добре вбирають в себе жир та інші забруднення.

Целюлозні губки

Вони виготовлені з природної сировини, а тому є безпечними й екологічними. За допомогою целюлозних губок можна мити не лише посуд, а й чистити поверхні на кухні або у ванній кімнаті. При відсутності контакту з водою, губка засихає, що запобігає розвитку бактерій. Рекомендуємо зберігати її на спеціальних підставках, щоб губка завжди була сухою після використання.

 

5 загальних правил, які допоможуть тобі швидше та ефективніше мити посуд:
1. Щоб мити посуд було простіше — пограйся з розташуванням посуду у раковині. Внизу розмісти більший та важчий посуд, а зверху тарілки меншого розміру, посуд зі скла, столове приладдя. Так ти ненадовго замочиш більш забруднений посуд, який знаходиться знизу, поки будеш мити слабо забруднені предмети;

2. Мий посуд водою, температура якої не менше +45°C. За таких умов мийний засіб швидше розчиниться та утворить більше піни, що дозволить ефективно відмити посуд від забруднень всіх типів;

3. Мити посуд бажано не пізніше, ніж через 2 години після використання. Адже тоді залишки їжі не встигають засохнути та легко видаляються з посуду та столового приладдя;

4. Полоскати посуд варто у прохолодній воді. Інакше є ризик залишків мильного нальоту на поверхні посуду. Однак вода не повинна бути надто холодною, щоб уникнути негативного впливу на шкіру рук;

5. За можливості — мий посуд у рукавичках. Так тобі не доведеться ліквідовувати такі наслідки після миття посуду, як сухість рук та подразнення від мийних засобів.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована