Юхуу! Здається для тебе є подарунок!
Обери який саме додати до замовлення.
Бʼюті-звички — це не лише про дотримання щоденної рутини догляду за шкірою, а й про догляд за улюбленими аксесуарами. Адже щоб вони прослужили довше та якомога краще, їм також потрібен дбайливий регулярний догляд. Розповідаємо про 5 важливих бʼюті-звичок, про які ти можеш забувати.
Мий щітку для волосся
Чиста щітка для волосся — є однією з важливих складових на шляху до красивого та здорового волосся. Ось, що може статись, якщо не дбати про гігієну щітки для волосся:
Шкода волоссю. Брудна, не очищена від залишків волосся щітка, може спричинити ковтуни на волоссі під час розчісування. Як наслідок — пошкоджене волосся та посічені кінчики.
Накопичення бруду. На щітці, яку рідко миють, або не миють взагалі, зберігається багато бруду та жиру зі шкіри голови. Не важко уявити, що такий мікс зробить під час розчісування чистого, щойно висушеного волосся.
Шкода шкірі голови. Щітка для волосся, за якою не доглядають, має на собі бактерії, які можуть спричинити інфекції шкіри голови та лупу. Також варто уникати спільного використання щітки з іншою людиною. Адже обмін бактеріями — не найкраща ідея.
Витирай обличчя одноразовими серветками
Витирання обличчя одноразовими серветками або паперовими рушниками є найбільш безпечним та гігієнічним способом. Адже вони завжди чисті, а ризик травмувати шкіру під час витирання ними менший. Якщо варіант з одноразовими серветками чи паперовими рушниками здається тобі не екологічним, можна витирати обличчя звичайним рушником, але дотримуючись деяких правил:
Змінюй рушник після кожного вмивання. Рушник, яким ти витираєш обличчя, не повинен використовуватись для інших частин тіла. Тобто один великий рушник для всього одразу — не варіант. В ідеалі — мати багато маленьких рушничків та використовувати кожен лише один раз, а після цього одразу прати та сушити.
Зважай на тип шкіри. Витирання обличчя рушником не дуже підійде для власників проблемної та жирної шкіри. Адже через необережність можна завдати шкірі механічних пошкоджень та зачепити наявні висипи. У всіх інших випадках — користуватися рушником можна за умови дотримання попереднього правила.
Пери резинки для волосся
Резинка для волосся — незамінний щоденний аксесуар для багатьох. Але часто ми навіть не задумуємось про те, що вона також потребує очищення. Якщо твоя улюблена резинка для волосся з тканини, вона буде вбирати піт, бактерії та пил, так само як одяг. Щоб уникнути цього — регулярно пери резинки для волосся у пральній машині разом з одягом або у мильній воді. Так, брудна резинка не нашкодить твоїй шкірі, бо ймовірність торкань мінімальна, але волоссю у такій компанії точно буде не дуже приємно.
Резинки для волосся з інших матеріалів також потрібно очищувати. Адже жоден з матеріалів, з яких роблять цей аксесуар, не відштовхує бруд та не захищений від бактерій.
Мий пензлі для макіяжу
Чисті пензлі для макіяжу — основа якісного макіяжу та відсутності «сюрпризів» на шкірі. Регулярне очищення пензлів для макіяжу продовжує термін «життя» цього аксесуару та стійкість макіяжу.
Основні правила очищення пензлів для макіяжу:
Регулярно перевіряй терміни придатності косметики
Дотримуватись термінів придатності косметики набагато важливіше, ніж може здаватись. Адже використання протермінованої косметики може викликати подразнення шкіри, закупорювання пор, дерматит, алергічні реакції різного ступеня та інфекції. Ці наслідки стосуються доглядової та декоративної косметики водночас.
За терміном придатності косметики також важливо слідкувати, бо після його завершення у засобів змінюється хімічний склад, порушується кислотність, а активні речовини косметичного засобу руйнуються.
Окрім терміну придатності, існує ще термін зберігання продукту. Якщо термін придатності має на увазі загальний термін безпечного використання продукту, то термін зберігання вказує на час, протягом якого продукт потрібно використати після відкриття. Зазвичай на нього вказує символ «відкритої баночки» з цифрою, яка позначає кількість місяців.