Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чекліст: захист від комах влітку

Чекліст: захист від комах влітку
Завантаження... 179 переглядів 3 хвилин читання
Чекліст: захист від комах влітку

Літо найкраща пора для відпочинку, вечірніх прогулянок та виїздів на природу, але разом з теплом з'являються і небажані гості комахи. Укуси комах можуть нести в собі небезпеку, адже вони переносять небезпечні хвороби. Крім того, у багатьох людей укуси комах можуть викликати алергічні реакції. Але засмучуватись теж не варто, адже від набридливих комах можна захиститись спеціальними засобами репелентами. Розберемось детальніше.

 

Найпоширеніші репеленти та їхня дія

У всіх засобах від комах містяться спеціальні речовини, які їх відлякують. Виробники обов'язково прописують їх у складі засобу. Найпопулярніші серед штучних інгредієнтів є діетилтолуамід та пікардин. Є такі речовини й природного походження ефірні олії лаванди та евкаліпту.

Діетилтолуамід (DEET): DEET один з найпопулярніших і ефективних інгредієнтів, який відлякує комах. Він перевірений часом і сприяє захисту від комарів, кліщів, мошок та інших комах. Продукти з вмістом DEET доступні у різних концентраціях, зазвичай від 10% до 30%. Концентрація речовини в засобі впливає на тривалість безпечного перебування на вулиці та рівень захисту.

Пікардин ще один ефективний інгредієнт, який використовується у репелентах. Він володіє хорошою стійкістю та вищою безпечністю порівняно з DEET. Репеленти з пікардином зазвичай мають приємний аромат, що робить їх комфортними для використання.

Любителям натуральних інгредієнтів можна використати ефірні олії лаванди та евкаліпту. Вони теж відлякують комах. Ці інгредієнти можна змішати з олією гвоздики або кокосу і у тебе вийде власноруч приготований засіб від комах.

 

Застосовуй засоби від комах правильно

Незалежно від типу репелента, важливо дотримуватися деяких правил використання, щоб забезпечити його максимальну ефективність та безпеку:

  • Завжди читай інструкції на упаковці й дотримуйся рекомендацій щодо дозування та застосування.
  • Нанось репеленти на відкриті ділянки шкіри, уникаючи контакту з очима, ротом та ділянками з відкритими ранами чи подразненням.
  • Нанось репеленти на верхній одяг.
  • Змінюй одяг після прогулянок та змивай репеленти зі шкіри.

 

Яку форму засобу від комах вибрати?

Сучасний ринок пропонує різні форми засобів для захисту від комах. Кожен з них є ефективний, тому вибирай, який найбільш зручний для тебе.

Спреї

Це одна з найпоширеніших форм. Вони мають зручну упаковку і легко наносяться на шкіру. Спреї зазвичай містять хімічні інгредієнти, такі як діетилтолуамід (DEET) або пікардин. Їх можна розпилювати безпосередньо на шкіру або на одяг. Спреї забезпечують швидкий захист і можуть мати тривалу дію.

Лосьйон або крем

Лосьйони або креми теж зручні у використанні. Зазвичай вони містять аналогічні хімічні інгредієнти, що й спреї, але мають більш густу консистенцію та можуть мати однакову концентрацію активної речовини. Їх можна наносити на шкіру, розтушовувати й розподіляти рівномірно. Лосьйони та креми підходять для людей з чутливою шкірою, оскільки вони можуть забезпечувати додатковий зволожувальний ефект.

Електричні репеленти

Електричні репеленти це інноваційна форма захисту від комах. Вони представлені у вигляді пристроїв з натуральними або хімічними репелентами, які випускаються в повітря та відлякують комах. Деякі електричні репеленти використовують ультразвук або світло, щоб відганяти комах. Ця форма репелентів може бути особливо зручною для використання в приміщеннях або на терасах.

Пластир

Це ще одна поширена форма захисту від комах. Найкращий вибір для подорожей або виїздів на природу. Вони містять репеленти, які можуть бути нанесені на шкіру швидко та легко. Ця форма репелентів може бути особливо зручною для точкового застосування, оскільки ти можеш прикріпити їх до одягу.

 

Захищаємо дітей від укусів комах

Найбільше дошкуляють комахи дітям. Діти часто розчухують місця укусів, що призводить до ще більшого дискомфорту та в рази підвищує ймовірність потрапляння інфекцій.

В асортименті засобів від комах є продукти призначені спеціально для дітей. Практично всі репеленти заборонено використовувати для малюків, яким ще немає року. Щодо натуральних інгредієнтів, то треба бути теж обережним, бо вони можуть викликати алергічні реакції.

Для дітей старших 1 року є спеціальні лінійки засобів різних виробників з натуральними та хімічними активними речовинами. До того ж можна знайти засоби, які є гіпоалергенними. Використовуй їх згідно з інструкцією.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована