Безкоштовна доставка в точки видачі!

5 помилок при зберіганні косметики

5 помилок при зберіганні косметики
Завантаження... 491 перегляд 3 хвилин читання
5 помилок при зберіганні косметики

Ми звикли говорити про помилки при виборі та використанні косметики. Чомусь, набагато рідше ми говоримо про її неправильне зберігання, яке шкодить. Адже зіпсовані засоби для догляду та макіяжу — це не лише витрачені на вітер гроші, а й можливі проблеми зі шкірою.

Тому сьогодні говоримо про найпоширеніші помилки у зберіганні косметики та розповідаємо як їх уникнути.

Помилка 1: термін придатності косметики

Звісно, перше правило — слідкувати за термінами придатності косметики. Навіть, якщо твій крем ще не закінчився, це не означає, що ним ще можна користуватися. Косметика після закінчення терміну придатності втрачає свої початкові властивості. І навіть більше — починає ставати шкідливою для твоєї шкіри. Після завершення терміну придатності виробник знімає з себе відповідальність за ефективність та безпечність продукту. Аби уникнути подібних ситуацій, заведи собі звичку, раз на пів року робити ревізію косметички та позбавлятися від непридатних для використання засобів.

Здебільшого, на пакуванні вказана дата кінцевого споживання. Але, іноді виробники косметики використовують позначку відкритої баночки з цифрою та літерою М. Це маркування вказує на те, скільки косметика може зберігатися після відкриття.

 

Навіть, якщо термін придатності, вказаний на пакуванні, ще не завершився, косметика вже може бути зіпсованою. Для цього потрібно слідкувати за її станом.

Наприклад, туш варто викинути відразу після того, як вона втратить свою текстуру. І жодні «відновлювальні» розчинники використовувати не можна. По-перше, разом з ними всередину потрапляють мікроби, що активно розмножуються. По-друге, вони можуть викликати алергічні реакції та запалення.

 

Помилка 2: зберігання косметики під прямими сонячними променями

Ультрафіолет шкодить косметиці, так само як і шкірі. Під прямими сонячними променями косметика сильно гріється та змінює свою текстуру.

Наприклад, парфуми під сонячними променями швидко втрачають аромат. А тональні та звичайні креми під яскравим світлом розшаровуються та діляться на фракції. Помади вкриваються крапельками вологи. Доглядова косметика втрачає свої доглядові властивості.

Тож, робимо висновок, що косметику варто зберігати в темному місці.

 

Помилка 3: зберігання косметики у ванній кімнаті

Сирість — ще один ворог косметики. У вологому теплому середовищі швидко розвиваються хвороботворні бактерії та пліснява. І потім дівчата дивуються, звідки в них алергія та інші проблеми зі шкірою.

Якщо на тінях вже з’явилися чорні цятки, то використовувати їх не варто. Те саме може статися з вологими пензликами та спонжами для макіяжу. Спочатку з’являється неприємних запах, а потім видимі сліди плісняви. Очистити такі інструменти вже неможливо — лише позбутися.

Тож, косметику та інструменти варто зберігати якомога далі від сирості та регулярно оглядати на предмет появи сторонніх утворень.

 

Помилка 4: зберігати косметичні засоби в кишенях чи сумочці

Здавалося б, дістати помаду з сумочки — звична річ для кожної з нас. От тільки сумки та кишені — ті місця, де рідко дотримується температурний режим. Під час різких коливань температури помада швидко псується.

Аби уникнути цієї проблеми, варто завести дорожню косметичку зі щільними стінками, що тримають необхідну температуру. Також варто дотримуватися рекомендацій не залишати сумочку на сонці чи в салоні автомобілю в сильний холод чи спеку.

 

Помилка 5: погано очищувати інструменти для макіяжу

Якщо на спонжі залишився тональний крем від минулого макіяжу, це викликає одразу декілька проблем. По-перше, це призводить до розмноження бактерій, які пізніше потрапляють на шкіру. По-друге, макіяж з домішками залишків косметики буде нерівномірним. По-третє, залишки косметичних продуктів руйнують структуру інструментів на мікроскопічному рівні.

Інструменти потрібно очищати та просушувати після кожного мейкапу. Можна використовувати для цього звичайний мильний розчин. Якщо у тебе немає серйозних шкірних захворювань — спеціальні засоби не знадобляться.

Коментар
Залиште свій коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована