Продавець товару: Prostor

oDa обліпиха 60г, (флоупак)

Рейтинг: 4.6
92% of 100
Наявність: Немає у наявності
Артикул
4820023361782
7,40 ₴
Доставка

Орієнтовний термін доставки: 1–3 дні

Точки видачі (Prostor)
безкоштовно від 399 ₴
від 39 ₴
Поштомат (Нова пошта)
безкоштовно від 599 ₴
від 69 ₴
Доставка в квартиру (Нова пошта)
безкоштовно від 899 ₴
від 69 ₴
Доставка у відділення (Нова пошта)
безкоштовно від 699 ₴
від 69 ₴
Оплата
visamastercard cashondelivery
Обмін

Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів.

Характеристики

Характеристики
Країна-виготовлення товаруУкраїна
BrandОда
ВидМило тверде кускове
ПризначенняДля тіла

Опис oDa обліпиха 60г, (флоупак)

Містить екстракт обліпихи, багатий вітамінами С і групи В, каротином і цукрами. Підходить для людей з чутливою шкірою. З приємним ароматом обліпихи.

Склад

Натрієві солі жирних кислот харчових жирів та рослинних олій, вода, гліцерин, парфумерна композиція, крем косметичний, екстракт обліпихи, хлорид натрію, трилон Б, кислота етидронова, антиоксидант, СІ77891

Спосіб застосування

Нанести на вологу шкіру, спінити, змити водою.

Відгуки
oDa обліпиха 60г, (флоупак)

ВідгукиoDa обліпиха 60г, (флоупак)

Найкращі відгуки покупців

Фільтри
  1. Оксана

    Оксана 0 людей знайшли це корисним
    Оцініть товар

    Дуже класне мило для щоденного використання. Пахне солодко, шкіра після нього приємна на дотик.
    Was this review helpful?
  2. Надія

    Надія 0 людей знайшли це корисним
    Оцініть товар

    мило непогане добре очищає шкіру. але мені здається що воно трохи розтає в мильниці якщо там вода залишається. треба слідкувати шоб було сухо. а так запах дуже класний, яскравий такий
    Was this review helpful?
  3. Даша

    Даша 0 людей знайшли це корисним
    Оцініть товар

    Обожаю це мило! Взяла пару штук на пробу і вобще не пожаліла. Пахне супер і руки не пересушує.
    Was this review helpful?
  4. Іванна

    Іванна 0 людей знайшли це корисним
    Оцініть товар

    классне мило пахне смачно!! буду брати ще
    Was this review helpful?
  5. Катя

    Катя 0 людей знайшли це корисним
    Оцініть товар

    Гарне мило, приємний запах. Купуватиму ще.
    Was this review helpful?
Write Your Own Review
Новий відгук або коментарoDa обліпиха 60г, (флоупак)
Your Rating