Графік роботи:

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 475 ГРН.

Бажання
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик
Укр

Тести на вагітність

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Як вибрати тест на вагітність і коли його проводити?

Розібратися в тому, чекаєте ви малюка, може тест на вагітність - з його допомогою ви швидко і в домашній обстановці отримаєте відповідь на хвилююче питання. Як же підібрати потрібний товар серед широкого асортименту, представленого на ринках України?

На який день і в який час доби проводиться тест?

Провідну роль при визначенні вагітності має чутливість до змісту в сечі ХГЧ. Досить концентрованим вважається саме ранковий збір, тому інструкції до більшості тестів рекомендують час після підйому з ліжка для діагностування запліднення. Але багато сучасних вироби не роблять акцент на певних годинах. Наприклад, струменеві різновиди мають підвищену сприйнятливість до змісту в урине гонадотропіну.

На переважній масі тестів вказана цифра 20-25 мМО / мл. З їх допомогою ідентифікують цікаве положення з перших днів затримки циклу. Але здійснювати процедуру раніше не має ніякого резону. Якщо виявити вагітність потрібно якомога швидше, рекомендується придбати тест з максимально високою чутливістю - 10 мМО / мл. Його ціна набагато вище, зате він ефективний вже через тиждень після ймовірного зачаття.

Як вибрати тест на вагітність?

Головний критерій, на який потрібно покладатися жінці при покупці тесту - не тільки вартість,але його точність. Детально перегляньте інформацію на упаковці - чутливість продукту відзначається маркуванням 10, 20, 25, 30, що тотожне кількості ХГЧ в сечі. Чим менше число, тим сприйнятливість тесту вище, а значить, і достовірність теж. Різновиди з показником 10 призначені для виявлення запліднення через 7 днів після можливої дати зачаття, що є альтернативою аналізу в лабораторних умовах.

У будь-якому випадку, цей результат буде попередніми. Точну інформацію отримують лише після затримки менструації. Термін вагітності не під силу визначити жодному тесту - ні струйному, ні електронного. Таку інформацію здатний видати тільки кількісний аналіз крові в лабораторії.

Чи допускаються помилки?

Якщо тест показує дві чіткі або слаборазлічіми смужки - це ймовірний ознака того, що жінка перебуває в положенні. У деяких випадках позитивний результат виявляється хибним - наприклад, в разі утворення пухлин або прийому тих чи інших ліків. Коли можливий псевдонегативну вердикт?

 • Концентрація ХГЧ ще не досягає необхідного рівня.
 • В роботі нирок присутні порушення.
 • Випити велику кількість води.

Якщо тест показує дві смужки, ймовірність помилки практично виключена. У ситуації, коли смужка одна, вердикт не є остаточним. Спробуйте повторити процедуру через деякий час.

Недорого купити тест на вагітність можна в інтернет-магазині PROSTOR. Консультант допоможе зробити правильний вибір. Доставку замовляйте в будь-яке місто України.

 • Об'єм
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Об'єм
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору