Безкоштовна доставка в точки видачі!

Тіні для повік

Позиції 1-24 з 99

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Тіні для повік скоригують погляд і доповнять образ

Жінка може щодня експериментувати з образом, а правильно підібрані тіні для повік допомагають його зробити ефектним і незабутнім. У далекі часи Клеопатра зачаровувала людей будь-якої статі одним поглядом, важливу роль при цьому зіграла косметика, що виділяє очі. Сьогодні можна навіть купити дешеві тіні для повік, а ефект від їх використання перевершить очікування.

У чому переваги використання тіней для повік?

Якщо навчитися правильно наносити тіні, можна зробити ідеальні очі. Косметика для повік здатна:

  • візуально розширити невеликі очі;
  • збільшити відстань між очима з близькою посадкою;
  • подовжити розріз очей.

Які є види тіней для повік?

Сьогодні у світі краси представлений величезний асортимент тіней, що різняться за кольором та стійкістю. Найпоширенішими вважаються такі види тіней:

  • рідкі;
  • тіні-олівець;
  • розсипчасті;
  • мінеральні;
  • кремові;
  • запечені.

Рідкі – хороші стійкі і дуже прості в нанесенні за достатньої вправності. Структура дозволяє рівномірно розподілити рідину по всій поверхні повіки і отримати тонку плівку. Мінусом вважається швидке висихання, яке зобов'язує швидко розтушовувати засіб. Але для досвідчених візажистів це не є проблемою.

Тіні-олівець – недорогі тіні для повік у формі олівця з жирним стрижнем, які особливо актуальні в експрес-макіяжі. Підходять для чутливої та сухої шкіри. З мінусів відзначається низький рівень стійкості, а основним плюсом прийнято вважати неможливість розсипати тіні в косметичці.

Розсипчасті – класичні сухі засоби із м'якою структурою. Є найбільш поширеним видом тіней за рахунок величезного асортименту відтінків та можливості змішування різних кольорів. Відмінно лягають і не сильно обсипаються, якщо заздалегідь припудрити шкіру. Такі тіні для повік купити рекомендують як для денного використання (матові, напівматові), так і для вечірок (перламутрові або з блискітками).

Мінеральні – засоби на основі натуральних пігментів, що ідеально підійдуть для чутливої шкіри. З плюсів варто відзначити приємну текстуру та стійкість, а мінусом прийнято вважати невеликий вибір відтінків, які далеко не всім можуть підійти.

Кремові – стійкі та прості у нанесенні тіні з ніжною текстурою. Найчастіше основним компонентом у складі засобу є віск або парафін. Вони схожі структурою з помадою. Вважаються гарним варіантом для сухої шкіри.

Запечені – інноваційні сухі тіні, що створюються за особливою технологією запікання у спеціальній печі. На такі тіні для повік ціна вища, ніж на звичайні за рахунок м'якості, легкості та насиченості кольору. Постачаються переважно у перламутрових відтінках. Головною ж особливістю прийнято вважати стійкість, яка дає косметичному засобу осипатися протягом дня. У цьому простота нанесення макіяжу залишилася лише на рівні розсипчастих тіней.

Які рекомендації щодо використання та вибору тіней для повік?

Від правильності вибору косметичних засобів залежить дуже багато. Але орієнтуватися варто за ціною. Неважливо дорогі або дешеві тіні для повік купуються, багато залежить від правильно підібраного кольору. Наприклад, темний відтінок може візуально зменшити очі, тому якщо вони й так невеликі, краще використовувати світлі тони.

Рекомендуємо купити палетку тіней, яка не тільки заощадить місце у косметичці, але й надасть варіативності у виборі образу. Варто також пам'ятати, що при нанесенні косметичних засобів важливо не переборщити, адже це призведе до стомленого погляду, який додасть до віку кілька років.