Меню
укр
укр

     Glanzen – це 9 засобів німецької якості, що подарують вашому будинку та речам бездоганну чистоту і свіжість.

     Високотехнологічні розробки німецької компанії Oricont Handels und Consulting GmbH, в основі яких відсутність у продукції фосфатів, наявність природного антисептика – активного срібла, безпечність для людини і навколишнього середовища, а також доступна ціна – роблять Glanzen одним з найкращих брендів не тільки серед українських, але і європейських торгових марок. Вся серія засобів відповідає високим стандартам Євросоюзу.

     Рідкі засоби для прання Glanzen призначені для чорних і кольорових речей, а також для всіх типів тканин. Пляшка, об’ємом 1 літр, розрахована на 20 циклів прання (при 5-ти кілограмовому завантаженні пральної машини).

     Концентровані кондиціонери-ополіскувачі Glanzen мають антистатичний ефект, пом’якшують тканину, полегшують прасування, а стійкі ніжні аромати залишаються ще довгий час на білизні після прання.

     Засоби для миття посуду Glanzen 2в1 не тільки мають високу мийну здатність за будь-якої температури, але й доглядають за шкірою ваших рук.

     «Чиста» серія – «Чиста підлога», «Чистий килим», «Чиста ванна», «Чистий холодильник», «Знежирювач кухонний», «Очищувач скла» - гарантує вам чистоту та дезінфекцію і чудово підходить для щоденного прибирання.

     Glanzen – німецька якість може бути доступною!

Переваги продукції