Меню
укр
укр

     Турбота про наше маленьке чудо річ дуже відповідальна. І головне слово, яке ми використовуємо, обираючи той чи інший продукт або річ – це «най». Для своєї дитини ми завжди прагнемо найкращого, найякіснішого, найсвіжішого і ще мільйони таких от «най».

     Тому PROSTOR презентує ексклюзивну торгову марку - підгузки Bebis, які виробляються в Європі.

     Ви неодмінно оціните надійність і безпечність, а ваш малюк – зручність підгузків Bebis. Адже вони не пропускають вологу і втримують її протягом рекордного часу – до 12 годин, але пропускають повітря і дозволяють шкірі дитини дихати, залишатися сухою, а найголовніше – не викликають подразнень. Все це завдяки спеціальному запатентованому внутрішньому шару lowfluff і повітропроникному зовнішньому шару, що забезпечує мікроциркуляцію повітря всередині підгузка.

     Крім того, зверніть увагу, що підгузки Bebis мають:

           • еластичні застібки, що дозволяють надійно зафіксувати підгузок на малюку;

           • повітропроникні бокові резиночки, що запобігають протіканню і перегріву;

           • надійні багаторазові застібка не боїться крему і присипки. Підгузки щільно прилягають до тіла, в той же час не здавлюють внутрішні органи малюка.

     Підгузки Bebis представлені двома лінійками Soft і Premium. Лінійка Soft – це три розміри : 3 – Midi, 4 – Maxi, 5 – Junior, лінійка Premium - 4 розміри: 2 - Mini, 3 – Midi, 4 – Maxi, 5 – Junior.

     Підгузки Bebis створені з матеріалів, що пройшли ретельну перевірку й оцінку безпеки.

Переваги продукції