Давайте з’ясуємо, на які частини тіла й дії чоловіків і жінок варто звернути особливу увагу, щоб «прочитати» почуття ще до того, як їх промовлять вголос.

Розпочнемо із сильної статті. Які, за традицією, першими повинні зробити крок на зустріч. Що ж вирізняє закоханого чоловіка з-поміж інших.

 • Очі – дзеркало душі. Навіть одягнувши маску, ви не зможе приховати свої почуття – вас викриють очі. За спостереженнями психологів у молодих людей, які хочуть сподобатися , викликати інтерес і привернути увагу очі стають, ніби бездонними, такий ефект створюють розширені зіниці.
   

  КУПИТИ

  Bourjois EYE CATCHING тушь об'ємна

 • Якщо ми заговорили про очі, варто відмітити й погляд. У закоханого чоловіка він особливий, інтимний. Його траєкторія: лінія очей – підборіддя – інші частини тіла жінки (на близькій відстані – лінія грудей, велика відстань – погляд опускається до нижньої частини тіла).
 • Зверніть увагу на брови. Під час зустрічі з об’єктом симпатії вони злітають вверх, але це відбувається миттєво, ледь помітний рух здатен вловити тільки надчутливий жіночий «радар».

КУПИТИ

Belor Design Дизайн підводка для брів Сolor Brow

 • Чоловік під час зустрічі з дамою серця обов’язково випрямляє і розправляє плечі, втягує живіт і піднімає голову – таким чином він хоче постати перед жінкою у всій своїй красі.
 • Закоханий чоловік підсвідомо причепурюється: поправляє волосся, краватку або комірець сорочки.
 • Увага на корпус та ноги чоловіка. Якщо тіло або носки взуття повернені до жінки – це ознака зацікавленості.
 • Якщо чоловік закоханий, то він мимоволі повторюватиме за вами рухи тіла, непомітно киватиме або ловитиме погляди. Таким чином проявляється бажання чоловіка захищати й оберігати.
 • Випадкові дотики до рук, волосся – це свідчення того, що чоловіку приємно знаходитися поруч і є бажання бути ще ближче.

 

У свою чергу жінки застосовують свій особливий арсенал:

 • Поправляють зачіску - таким чином даючи зрозуміти чоловіку, що їй не байдуже враження, яке вона на нього може справити.
 • Демонструють зап’ястя – цей жест особливий і є демонстрацією не тільки симпатії, але й свідчить про відкритість і готовність до подальшого спілкування, ознака довіри. Але рухи повинні бути витонченими, граціозними, плавними, в іншому випадку це ознака того, що присутність чоловіка нервує жінку і вона хоче позбутися його компанії.
 • Одним із важливих ознак демонстрації чоловіку своєї прихильності є губи. Коли жінка знаходиться поруч з чоловіком, до якого відчуває інтерес, її губи мимоволі відкриваються. Тоді здається, що жінка слухає чоловіка з відкритим ротом. Насправді – це ознака відкритості. Крім того, жінка може облизувати губи. Такий жест свідчить про те, що жінка штовхає чоловіка до більш активних дій.
 • Приблизно таку ж роль виконує колір помади: ніжно-рожева, прозора помада свідчить про те, що жінка хоче сподобатися, але не готова до активних дій, а яскрава навпаки – свідчить, що жінка готова до більш активних і рішучих дій.

КУПИТИ

Maybelline New York помада для губ Сolor Sensational Made for all

 • Якщо жінка спостерігає за чоловіком з-під злегка опущених вій, а, ловлячи погляд на собі, опускає очі, то це 100%-ова ознака симпатії.

 

Сміливо сигнальте про свої почуття і відверто зізнавайтеся у них!