Меню
укр
укр
Перші подорожі
28/11/2016

Незалежно від віку дитини сімейний відпочинок – це завжди можливість відчути єдність родини, краще пізнати свою дитину, показати їй світ і навчити чому-небудь дуже важливому і потрібному. Варто лише запам'ятати деякі правила подорожей з дітьми.

25 фраз для виховання впевненої в собі дитини
17/11/2016

Всі ми родом з дитинства. Саме на цьому етапі нашого життя закладається фундамент успішного і щасливого майбутнього. А воно залежить від декількох факторів, серед яких не менш важливим стає і впевненість у собі. І першими, хто починає цю дуже непросту і відповідальну справу, стають батьки.

Методики раннього розвитку дітей
03/11/2016

Кожна дитина індивідуальна. Вона розвивається у своєму темпі, освоює власні можливості поступово, крок за кроком...Ми ознайомимо вас з найбільш популярними методиками раннього розвитку провідних педагогів і психологів.

 

Купуємо придане для малюка
21/09/2016

У народі існує така думка, що не можна купувати придане малюку до пологів. Важко сказати, варто цьому вірити чи ні, але більшість сучасних майбутніх мам купують все необхідне ще під час пологів.

Харчування матері, яка годує
21/09/2016

Період грудного годування – особливий для мами, адже протягом певного часу вона мусить забувати про власні гастрономічні вподобання і забаганки. Варто пам’ятати, а головне дотримуватися декількох рекомендацій...

Партнерські пологи: зважуємо плюси і мінуси
21/09/2016

Народження дитини – це народження сім’ї. Однак і досі панує думка, що народження дитини – жіноча справа. Ми спробуємо з’ясувати всі «плюси» і «мінуси» цього відповідального процесу.