Рум'яна – важливий акцент як денного, так і вечірнього макіяжу. Вони допоможуть не лише підкреслити вилиці та поліпшити колір обличчя, а й змоделювати його.

Основний критерій при виборі кольору рум'ян - ваш відтінок шкіри.

Дівчатам зі світлою шкірою обличчя підходять рум'яна рожевих відтінків.

Дівчатам з темною шкірою – малинові та бежево-рожеві тони.

Рум’яна персикового відтінку вважаються універсальним, тому що вони виглядають ефектно на будь-якій шкірі.

Сьогодні косметичні бренди представляють безліч варіантів рум’ян для всіх типів шкіри. Найбільш поширені – традиційні рум’яна-пудра та кремові. Які обрати? Давайте розбиратися!

Пудрові рум’яна  

Рум'яна-пудра – універсальний косметичний засіб, який є дуже зручним у використанні.

Якщо у вас жирна шкіра обличчя – ці рум’яна 100% для вас! Адже вони розподіляться на шкірі рівномірно і завдяки щільній текстурі приховають жирний блиск і розширені пори.

При використанні цих рум'ян варто керуватися простим правилом: спочатку пудра і після рум'яна. Така послідовність нанесення створить ефект природного рум'янцю. Сухі рум'яна наносять пензликом.

Рум'яна Ecstasy Blusher торгової марки Wibo

Кремові рум'яна

Кремові рум'яна будуть ідеальні для дівчат із сухою шкірою обличчя, тому що в їх склад входять масла і зволожуючі компоненти.

Крем-рум'яна потрібно наносити на тональну основу, а після нанесення злегка припудрити. Зверніть увагу! Якщо нанести кремові рум’яна без тональної основи, вони дуже швидко зітруться.

Кремові рум’яна зручніше за все наносити подушечками пальців або спонжем. Починати потрібно з області вилиць круговими рівномірними рухами.

Кремові рум'яна Blush Creme торгової марки Wibo

Якщо ви раніше ніколи не користувалися рум’янами, варто спробувати і пудрові, і кремові. Тільки так ви зможете обрати ідеальний для вас варіант і завжди бути на висоті!

Приємних покупок і гарного макіяжу!