Тому цілком закономірно, що на зміну традиційним і перевіреним голінню, воску і вищіпуванню приходять різноманітні види епіляції...

ФОТО, AFT, ЛАЗЕРНА, ELOS, QOOL та ЕНЗИМНА епіляція. Давайте з’ясуємо, що криється під цими видами епіляції, чого варто очікувати і остерігатися.

Хтось активно користується однією або декількома з перерахованих епіляцій, хтось багато чув від знайомих , але не наважується спробувати, зайвий раз натикаючись на власні страхи і недовіру до модних «віянь».

Перше, що хочеться відзначити, так це – довготривалий ефект, що забезпечують всі види епіляції. Він може тривати від 6 місяців до 6 років. Вражає? Погодьтеся, що за таких умов можна почуватися впевненою і справді за будь-яких умов і ситуацій. Але й ціна таких процедур ніяк не зрівняється з вартістю одноразового станка для гоління або воскових смужок – доведеться розкошелитися. Питання, яке найбільше турбує – безпека для здоров’я! У нашому житті все небезпечно, особливо, якщо не дотримуватися елементарних правил безпеки, пам’ятаєте вислів про ложку води. Це й стосується епіляції, але дуже важливу роль у нашому випадку відіграє професійність косметолога і декілька порад, які варто виконати до і після епіляції.

І так, декілька цікавих фактів про всі і кожен вид епіляції.

 

ФОТОЕПІЛЯЦІЯ

 

У боротьбу з небажаним волоссям вступає світло, а точніше велика кількість теплової енергії, що руйнує волосяний фолікул. Але не турбуйтеся, апарат для фотоепіляції оснащений подвійними фільтрами, саме вони захищають вашу шкіру від опіків. До того ж у вас не виникне жодних больових відчуттів, адже перед процедурою косметолог наносить спеціальний захисний гель, а після закінчення процедури – заспокійливий. Якщо ж ви збираєтеся проводити фотоепіляцію зони бікіні, будьте готові відчути легке поколювання або печіння.

Якщо прочитавши цю статтю, ви не навагаючись, відразу вирішите зробити процедуру фотоепіляції, то перш за все дайте собі відповідь на два питання: як давно ви засмагали і яким способом видаляли волосся останнім часом? Правильна відповідь: «Протягом останніх двох тижнів я не засмагала і не відвідувала солярій, а волосся на потрібних ділянках видаляла тільки за допомогою бритви».Увага! У день проведення процедури фотоепіляції довжина волоска повинна становити не менше 2 мм.

Мусимо також засмутити тих, хто у зоні епіляції має рани, синці або запалення, приймає стероїди або препарати, що підвищують чутливість до світла, в організмі знаходиться електронні пристрої (кардіостимулятори, інсулінові помпи), а також тих, хто має алергічну реакцію на сонячне світло. Вагітність і лактація для жінок становлять відносні протипоказання. А якщо на шкірі є татуювання – то краще уникати впливу на цю ділянку світлового випромінювання.

Гарна новина! Проводити фотоепіляцію можна на будь-якій ділянці тіла.

АЛЕ… Варто знати!

1. Якщо ви власниця світлого або сивого волосся, то ефект від фотоепіляції може вас не вразити.

2. Один сеанс фотоепіляції не подарує вам 100%-ого ефекту.

3. Будьте обережні, якщо ви смагляві або маєте сильну засмагу.

4. Світлові імпульси можуть спровокувати гіперпігментацію або лущення шкіри.

5. Довіряйте своє тіло тільки досвідченому і високопрофесійному косметологу.

Фотоепіляція у цифрах : тривалість процедури – 20 хвилин, кількість сеансів – 5-6, ефективність – 6 міс – 5 років.

 

 

AFT- ЕПІЛЯЦІЯ

 

Що таке AFT- епіляція? Це нове покоління інтенсивного імпульсивного світла, що має більшу силу впливу на волос, але є менш травматичною для пацієнта.

Чому варто обрати саме AFT- епіляцію? Безболісно, відсутність побічних ефектів, рівномірна дія на ділянку шкіри, що дозволяє не пропустити непомітні і дрібні волоски, відносно невелика кількість сеансів (у порівнянні з лазерною або фотоепіляцією), процедура проводиться на всіх типах і фототипах шкіри, підходить для людей, які страждають на захворювання судин.

Напередодні AFT- епіляції видаляється волосся з потрібних ділянок за допомогою бритви, а в день проведення процедури варто відмовитися від будь-яких косметичних засобів. До того ж протягом 2-х тижнів до AFT- епіляції рекомендується утриматися від тривалої дії сонячних променів і походів до солярію.

І не варто засмучуватися і бити на сполох, якщо ефект від епіляції ви побачите не відразу. Лише через 7-10 днів і в середньому 4-5 сеансів (для власників жорсткого і густого волосся – 6-8) ви можете похвалитися ідеально гладенькою шкірою.

Перед AFT- епіляцією потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем-косметологом. Він заборонить вам подібну процедуру у випадках:

• свіжого загару;

• порушення цілісності шкіри;

• онкологічних захворювань;

• гострих і хронічних захворювань;

• інфекційних захворювань;

• сахарного діабету та інших захворювань ендокринної системи;

• у період лактації та грудного годування.

 

QOOL-ЕПІЛЯЦІЯ

 

Без будь-яких перебільшень – найбезпечніший вид епіляції. Але все ж є декілька нюансів. Тому по черзі. В основі QOOL-епіляції – добре знайомий лазер, що за допомогою світла впливає, УВАГА, не на всю поверхню шкіри, а лише на волосяну фолікулу. Тому варто забути про можливий кошмар у вигляді опіків, рубців, пігментації або неприємних відчуттів під час самої процедури.

Підготуватися до такої процедури дуже просто: проживіть день без кремів та лосьйонів для тіла і за доброю традицією поголіть ділянку тіла, де буде проводитися процедура.

Безпосередньо у день епіляції захопіть з собою… гарний настрій. Це єдине, що може знадобитися вам. Адже потім можна сміливо відправлятися на пляж, басейн, а не ховатися від сонця та мастити себе сотнями кремів із заспокійливим ефектом. Якщо ви не забобонні, то наступну зустріч косметологу можете призначати приблизно через 4-5 років. Саме стільки часу потрібно для того, аби виросло нове волосся. А в деяких випадках безтурботне життя може тривати до 10 років. QOOL-епіляція ідеально підходить для тих, хто має світле або сиве волосся.

Тепер варто сказати про мінуси. Хоча такими їх назвати важко: по-перше, вартість QOOL епіляції вища, ніж будь-якої з інших процедур (але тут пам’ятаємо про ефект), по-друге, тривалість курсу у порівнянні з іншими збільшується до 10 (і тут пам’ятаємо про ефект), по-третє, один сеанс може тривати від 15 хвилин до 1.5 години (знову пам’ятаємо про ефект і про запас у нас гарний настрій).

Протипоказання для проведення процедури епіляції нічим не відрізняються від фото та AFT- епіляцій.

 

ЕНЗИМНА ЕПІЛЯЦІЯ

 

І відразу попереджаємо – процедура комфортна, не викликає відчуття болю, але у порівнянні з іншими видами епіляції ріст волосся зупиняється повільніше.

В основі ензимної епіляції – видалення волосся за допомогою речовин, до складу яких входять ензими.

Коротка довідка: ензими – білкові молекули, що розщеплюють складні структури на більш прості.

Таким чином під час ензимної епіляції ферменти розчиняють волосяні цибулини, гальмують у них обмінні процеси і руйнують структуру волосся. На практиці це виглядає таким чином: на ділянку епіляції наноситься спеціальний ензимний склад, після чого шкіру накривають осмотичною плівкою, а зверху накладається термобандаж. Далі шкіра прогрівається за допомогою інфрачервоного випромінювання термоепілятора. Вже через декілька процедур ви помітите, що волосся стало більш тонким, світлим і ламким.

Безпосередньо перед епіляцією ви повинні зустрітися з косметологом, який проведе відповідну пробу на сумісність клітин шкіри з ензимним коктейлем і видалити волосся будь-яким зручним для вас способом. Після завершення процедури на шкіру наноситься зволожуючий засіб і засіб, що сповільнює ріст волосся. Процедуру варто повторювати 1 раз на місяць і так 5-7 сеансів.

Ензимну епіляцію не рекомендують проводити на обличчі. До перерахованих вище протипоказань варто додати варикозне розширення судин, менструацію і порушення процесу згортання крові та індивідуальну чутливість до ферментів. І тут змушені вас засмутити обмеженнями на декілька днів після процедури: ніякого басейну, солярію, засмагань на сонці та інших експериментів з видалення волосся.

 

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

 

Лазерну епіляцію іншими словами ми б назвали епіляцією на основі контрастів. Ідеально така процедура підійде людям, що мають світлу шкіру і темне волосся. На жаль, в інших випадках ефективність лазерної епіляції наближається до нуля.

Давайте ж з’ясуємо ВСІ плюси і мінуси лазерної епіляції.

Плюс:

+ відсутність сильних больових відчуттів;

+ відсутність пошкоджень шкіри – рубців, шрамів;

+ ефект до 6 років, а якщо дотриматися «умови контрасту» – то й назавжди;

+ недовга тривалість сеансу (від 10-12 хв – «зона вусиків» до 1 год – стегна).

Мінус:

- вартість, але це умовний мінус;

- непрофесіоналізм косметолога, що може призвести до виникнення набряків та синців.

Підготовка до епіляції полягає в тому, аби відростити волосся довжиною щонайменше 3-5 мм, це дозволить досягти ефекту і робить процедуру безболісною. Кількість сеансів встановляється косметологом після ретельного огляду, але навіть не сподівайтеся, що обмежитеся 1 процедурою.

І як же без заборон: не приймати антибіотики, у сонячну погоду не виходити на вулицю без нанесення сонцезахисного крему.

 

І остання процедура – це ELOS-ЕПІЛЯЦІЯ

 

По-своєму унікальна процедура. Оскільки для боротьби з небажаним волоссям включається відразу дві сили: високочастотний електричний струм, що діє на волосяну фолікулу і оптичне світло – діє на сам волос. Дуже важливо, що елос-епіляція є гіпоалергенною і абсолютно безпечною. Підходить для видалення темного і світлого волосся. Унікальність її полягає ще в тому, що це єдина епіляція, яку можна застосовувати для видалення волосся в зоні грудей. Ефекту варто чекати тільки через 10-12 днів. Тривалість однієї елос-процедури може тривати від 15 хвилин до 2-х годин і таких сеансів має бути щонайменше 6, щонайбільше 10.

Про особливості підготовки до елос-епіляції і саму процедуру ви можете дізнатися, переглянувши відео на каналі PROSTOR в YouTube. Ми розкриємо вам секрети бездоганної гладенької шкіри з новітньою елос-технологією.

 

У боротьбі за ідеальне тіло ми дуже часто забуваємо, що в основі краси лежить здоров’я. Експериментуючи і шукаючи краще серед кращого, все ж не варто піддаватися демонам економії. Зважившись на будь-яку з цих процедур, ви отримаєте відмінний результат тільки у тому випадку, якщо довіритеся професіоналу з сучасною і якісною апаратурою!