Багато дівчат впевнені, що весняно-літній сезон - час яскравих блисків для губ. А ось візажисти вважають, що самий практичний варіант для теплої (а в тим паче спекотної) погоди - матова помада. Вона більш стійка, надійна і, головне, наймодніша в цьому сезоні. Тільки ось доведеться стати більш акуратний: один неправильний рух і ваш макіяж зіпсований.

1. З матовою помадою потрібно стежити не тільки за губами, але і за зоною навколо них. Адже матова помада привертає до себе багато уваги і робить всі недоліки шкіри навколо губ більш помітними.

2. Заздалегідь підготуйте губи: бажано користуватися скрабом хоча б 2-3 рази на тиждень, щоб іх поверхня була більш гладенькою.

3. Наступний крок - зволоження. Нанесіть на губи улюблений бальзам і обов'язково дайте йому як слід вбратися.

4. Щоб колір тримався довше, спочатку використовуйте консилер, а потім заштрихуйте всю поверхню губ олівцем. База під помаду готова!

5. Саму помаду бажано наносити синтетичним пензликом. Далі, щоб позбутися від надлишків кольору, злегка промокніть губи серветкою.

6. Весь макіяж не повинен бути матовим: нехай шкіра сяє! Ваші надійні союзники - хайлайтер і пудра з мерехтливими частинками.