Сьогодні на полицях магазинів представлено безліч косметичних засобів для макіяжу брів. Дивишся і очі розбігаються: олівці, тіні, віск, гель, маркери… Як цим всім користуватися, а найголовніше, як обрати засіб, що буде потрібен саме вам? Давайте розбиратися!

Незмінна класика - олівець для брів

Олівець – найпоширеніший та самий популярний засіб для макіяжу брів, яким користувалися ще наші бабусі. Вибір олівців на ринку дуже великий, можна знайти який завгодно колір та ціну для будь-якого гаманця. Використовується він для коригування форми брів та їх заповнення. Важливо підібрати такий відтінок, який буде імітувати колір ваших брів, тоді макіяж виглядатиме максимально природньо.

Олівець для брів Wibo:

Олівець для брів Note:

Тіні для брів

Використання тіней актуальне для заповнення рідких або дуже світлих брів. Тіні профарбовують не волоски, а шкіру, завдяки чому роблять брови більш повними. Як і у випадку з олівцем, обирати колір тіней потрібно дуже ретельно, щоб профарбовані ділянки не відрізнялися від самих брів. Також слід звернути увагу на правильну форму пензлика для тіней. Спонжевий аплікатор тут не дасть результату, а ось щільний пензлик невеликого розміру – те, що треба. Ним можна буде зробити точні і короткі штрихи.

Мінус в тому, що скоригувати форму брів лише за допомогою тіней буде складно. Плюс – зручне використання та дозування.

Тіні для брів Wibo:

Тіні для брів в олівці Catrice:

Маркер для брів

Маркер – засіб, який новачкам слід використовувати дуже й дуже обережно. Один невірний рух – і ви витратите багато часу, щоб виправити помилку. Особливість маркеру – сильна інтенсивність пігменту і точний контур. Завдяки своїй текстурі він дуже щільно профарбовує шкіру та волоски, а ще довго тримається.

Маркер для брів Catrice:

 

Віск та гель для брів

Ці засоби призначені не для фарбування, а для фіксації брів. Віск частіше за все використовують у поєднанні з тінями. Спочатку наноситься віск, а вже потім тіні. Це дозволяє зробити відтінок тіней інтенсивнішим.

А прозорий гель використовують, навпаки, після тіней або олівця. Він фіксує волоски у потрібному напрямку та закріплює макіяж. Гель – це фінальний штрих макіяжу брів.

Прозорий віск та гель стануть ідеальним засобом для густих та неслухняних брів – вони допоможуть зафіксувати волоски у потрібному положенні на весь день.

Гель для брів Wibo:

Мати всі перелічені засоби в своїй косметичці зовсім не обов’язково, достатньо обмежитися одним, який буде ідеально підходити саме вам.