Взимку наша шкіра потребує особливого догляду. Повноцінний догляд повинен складатися з п'яти основних елементів: очищення, тонізація, зволоження, живлення і захист.

Очищення

Взимку краще перейти на м'які засоби для очищення шкіри, щоб не позбавляти її потрібної вологи. Тому гелі та пінки на своїх поличках замінюємо на більш м'яке молочко.

Тонізація

Після очищення обличчя необхідно подбати про тонізації шкіри. Зауважимо, що взимку слід відмовитися від застосування косметичних засобів, що містять спирт. Вибирайте в зимову косметичку тонік для нормальної шкіри - він буде і зволожувати, і тонізувати шкіру, не пересушує її.

Зволоження

Для холодної пори року краще вибирати не легкі креми для догляду за обличчям, а більш поживні і зволожуючі. Завдяки своїм властивостям вони будуть створювати своєрідний бар'єр, щоб шкіра не втрачала потрібної вологи. Також зверніть увагу на сироватки для обличчя - вони вбираються глибше, ніж крем.

Харчування

Харчування шкірі необхідно не тільки зовнішнє, але і внутрішнє. Взимку не слід про це забувати, тому щодня вживайте вітаміни і антиоксиданти.

Збалансоване харчування забезпечить нормальний обмін речовин в організмі і сприятливо вплине на стан шкіри. Вітамін А відповідає за еластичність шкіри, вітамін В сприяє регенерації клітин шкіри, її зволоження, вітамін С сприяє утворенню колагену, який робить шкіру пружною, а вітамін Е прискорює процес відновлення шкіри.

Захист

Коли всі попередні етапи пройдені, і пора виходити на вулицю, варто за півгодини до цього нанести на обличчя зволожуючий або живильний крем. Саме за півгодини, щоб він встиг вбратися в шкіру. Також перед виходом з дому потрібно подбати про захист губ, а допоможе в цьому живильний бальзам.

Дотримуйтесь цих порад, і залишайтеся гарними при будь-якій погоді!