Аби власниця металевого манікюру не виглядала занадто вульгарно, рекомендується відмовитися від біжутерії «по багатому» або ж звести її до мінімуму. Адже такий манікюр з легкістю замінить будь-які прикраси.

Вирішили надати нігтикам голлівудського блиску, тоді й форму нігтів обирайте правильно. Металевий колір (срібло, сталь, золото) найбільше підходить до квадратної форми нігтів.

Під час створення дзеркального манікюру найголовнішу роль виконує фантазія. Врешті-решт кінцевий результат залежить від вас. Як варіанти ви можете розглянути матові і глянцеві відтінки, що нагадують фольгу, або ж нейл-арт з частковим дзеркальним ефектом, дзеркальним градієнтом, комбінацією дзеркальних, гладких і матових поверхонь або ж скористатися технікою гранж – один накладний металізований ніготь серед інших нафарбованих лаком, у такому випадку дзеркальний елемент виглядатиме як ювелірна прикраса.

На цьому експерименти не закінчуються. Тому що наносити сталеві лаки теж можна по-різному:

  1. Стандартне рівне покриття.
  2.  Покриття по фен-шуй або ж кругове покриття.
  3. Метод омбре, що дозволяє візуально подовжити пальці рук і нігті, надаючи їм аристократичності.

Досягти дзеркального ефекту на нігтях у домашніх умовах можна трьома способами: за допомогою лаку для нігтів, фольги або ж спеціальних наліпок. Кожна методика має свої особливості, пропонуємо в них розібратися.

Варіант 1. Найпростіший варіант – лак для нігтів

Обираючи лак «під метал», важливо знати декілька маленьких секретів.

Секрет 1. Наймоднішими і найуніверсальнішими металевими кольорами були і залишаються золото і срібло. Але обираючи відтінок, все ж уникайте «брудного» відтінку сірого і тьмяного золотого.

Секрет 2. Під час вибору лаку для голлівудського манікюру не радимо вам особливо покладатися на напис «Metallic» на етикетці, тому що металік може виявитися матовим. Звертайте увагу на однорідні, максимально гомогенні структури, бажано без блискіток та інших частинок.

Секрет 3. Щіточка для нанесення лаку зі дзеркальним ефектом повинна бути досить широкою. Щоб не залишати непрофарбованих смужок, лак варто наносити в один хід, звичайний метод покриття нігтів лаком, коли спочатку проводиться одна смуга в центрі, а потім заповнюються краї, для дзеркального покриття не підходить.

Секрет 4. У жодному випадку не розбавляйте загуслий металевий лак, тому що буде порушена однорідна структура. Розбавленим лаком ви зможете створити тільки «металевий», але аж ніяк не дзеркальний манікюр.

Варіант 2. Найреалістичніший варіант – фольга

Але не варто переводити кухонну фольгу – для цього потрібна спеціальна манікюрна фольга: ідеально гладка + спеціальний клей або гель-лак, завдяки якому вона буде триматися. Перше, що треба зробити – це власне сам манікюр. Зверніть увагу, для створення дзеркального манікюру поверхня нігтя повинна бути ідеально гладкою.

Наступні 7 кроків подарують вам дзеркальний манікюр:

Крок 1. Покрийте нігті лаком-основою і дочекайтеся, доки вона висохне.

Крок 2. На основу нанесіть шар лаку того ж кольору, що і фольга. Лак не обов’язково повинен бути дзеркальним, найголовніше – щоб його відтінок не просвічувався скрізь фольгу і підсилював її колір.

Крок 3. Коли кольоровий лак підсохне, зверху рівномірним шаром нанесіть клей для фольги, як альтернативу можна використати прозорий лак.

Крок 4. Дочекайтеся, доки клей стане в’язким, а вже потім поверх нього покладіть шматочок фольги відповідного розміру, металізованим шаром вниз.

Крок 5. Притисніть фольгу до нігтя і розгладьте її за допомогою апельсинової палички.

Крок 6. Обережно зніміть основу фольги. У випадку проведення вдалої операції – у вас у руках залишиться плівка-основа, а ніготь засяє ідеальним дзеркальним, металевим блиском.

Крок 7. Повторіть попередні 6 кроків на решті пальців.

Варто знати! Дзеркальний манікюр не покривають лаком-закріплювачем і не застосовують сушку, що може приглушити глянцеве сяйво. Тому будьте дуже обережні, адже його надзвичайно легко зіпсувати!

Варіант 3. Варіант для лінивих – спеціальна плівка або наклейка

Найбільший плюс створення дзеркального манікюру за допомогою плівки – це тривалість і витривалість. Тому запам’ятовуємо міні-інструкцію і вперед за сталевим блиском:

1. Незмінний манікюр + досконало відшліфована та знежирена (за допомогою рідини для зняття лаку) поверхня нігтів.

2. Орієнтуючись на ширину нігтя, оберіть плівку відповідного розміру. Довжину наклейки можна скоригувати, але по ширині нігтьового ложа вона повинна влягтися відразу.

3. Нагрійте плівку до тих пір, доки вона не стане еластичною. Для цього її можна піднести, наприклад, до настільної лампи.

4. Прикладіть плівку до нігтя, починаючи з основи.

5. Розгладьте плівку на нігтях за допомогою ватної палички або краєчка серветки, позбавляючись від нерівностей.

6. Відріжте надлишок плівки манікюрними ножицями і підпиляйте край нігтя дрібнозернистою пилочкою.

7. У домашніх умовах дзеркальний манікюр можна не фіксувати за допомогою гелю, як це роблять у манікюрному салоні.

Обираючи колір плівки, надавайте перевагу все тому ж сріблу і золоту, це буде найактуальніший тренд не тільки осені, але і Новорічних вечірок.