Меню
укр
укр

PROSTOR - інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.

Історія успіху PROSTOR - це 13 років безперервної роботи, це дорога від локального рітейлера, що в 2005 році відкрив свій перший магазин в європейському форматі в м Дніпро, до одного з національних лідерів, в активі якого понад 330 магазинів в 113 містах. Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.

Формуючи асортимент магазинів, ми, перш за все, прагнемо не тільки відповідати формату «магазин біля дому», пропонуючи кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але і створювати унікальний простір краси та догляду.

Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший і якісний вибір товарів відомих українських і світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри.

З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони відрізняються високою якістю, стильним дизайном і найголовніше - оптимальною ціною.

Портфель PL PROSTOR - це:
• жіночі серії: «Violetta», «Queen collection», «Glam collection», «Рецепти Любушки», «LORENA beauty», «LORENA Рrofessional», «FRESCO», «Flirty»;
• чоловічі серії: «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection»;
• дитячі серії: «Друзяки діточок», «Bebis»;
• серії товарів для догляду: «NEO», «Tendresse de la Nature», «Vivafruts», «Yagoda»;
• household: «Bona», «Секрети господині», «Glanzen», «Super Diya».

З року в рік мережа PROSTOR розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінним для нас залишається турбота про те, щоб прийшовши в магазин PROSTOR, у покупців не виникало запитань щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару і рівня професіоналізму продавців-консультантів.

Ласкаво просимо в PROSTOR!

Успіх компанії – це успіх як всієї команди, так і кожного окремого працівника, що стоїть за нею.

Команда PROSTOR - це тверда рука й мудрість досвідчених профі й ентузіазм та креативність молодих спеціалістів, які разом розробляють стратегії розвитку компанії і втілюють у життя найсміливіші ідеї!

Для роботи в магазинах Для роботи в офісі

У вас є власне бачення ринку і ви готові вносити в роботу інновації, створювати нові бізнес-моделі, прагнете реалізувати свій потенціал і кар’єрні амбіції – ласкаво просимо до команди PROSTOR!

Ви не маєте досвіду роботи, але готові вчитися, розвиватися та самовдосконалюватися, ми допоможемо вам розкрити свої можливості. Цілеспрямованим, енергійним, талановитим людям PROSTOR гарантує кар’єрний ріст. Завдяки порталу дистанційного навчання, тренінгам, курсам з технік продажів та стандартів обслуговування, круглим столам з представниками відомих брендів ви можете пройти шлях від продавця-консультанта до керуючого магазином і навіть регіонального директора.

Напишіть з PROSTOR власну історію успіху і доведіть, що вершини підкорюються тим, хто сміливо йде до них!

Для цього:

пиши tatyana.tyusina@prostor.ua, телефонуй (067) 557-70-93 (Офіс)

пиши elina.matvienko@prostor.ua, телефонуй (067) 557-71-19 (Роздріб)

пиши svetlana.umanskaya@prostor.ua, телефонуй (067) 557-73-44 (Склад)

 або заповніть анкету на нашому сайті!

Заповнити заявку прийому на роботу


Актуальних закупок
77 589

Економ на покупках
до 25%

Дізнатися більше

учасникам торгів

Дізнатися більшее

на торгівельний майданчик

Дізнатися більше

Організаторам торгів

Прозорість нашого електронного майданчика означає створення умов, коли процес торгів стає доступним і зрозумілим для всіх учасників. У свою чергу це гарантує організованість, ефективність і стабільність торгів. Наш майданчик не є інструментом тільки лише економії, а покликаний також, визначати справедливу ринкову ціну на товари, роботи і послуги в момент проведення торгів. Іншими словами, ми пропонуємо інструмент по мінімізації корупційних ризиків.

У зв'язку з розширенням, мережа магазинів PROSTOR
готова розглянути торгові площі з метою довгострокової оренди
під магазини в усіх регіонах України,
в населених пунктах від 8000 жителів.

Основні вимоги:
- Площа від 100 до 300 м2
- Приміщення на жвавому пішохідному трафіку,
- Окремі магазини або площі в торгівельних центрах.

 

Пропозиції надсилайте:
razvitie@prostor.ua

Провідний фахівець із розвитку - Тисячна Наталія
моб.: +38098-905-85-16