Безкоштовна доставка в точки видачі!

Поїлки для дітей

2 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Поїльник:важливий крок від соски до чашки

Корисною річчю для молодих батьків, які хочуть відучити малюка від соски, є поїльник.Це оптимальний шлях для переходу до чашки. Виріб дозволяє заощадити масу часу, нервів і коштів, оскільки дитина не зможе його розбити або розлити з нього воду.

Різновиди і їх особливості

Які поїльника сьогодні можна знайти в продажу?

  • Тренувальний (навчальний). Призначений для немовлят 3-4 місяців і розроблений таким чином, щоб їм було легко вхопитися за пляшку.Непроливайка має м'який«носиком»,який при необхідності можна замінити соскою. Прозорий матеріал дозволяє контролювати рівень рідини в ємності. Завдяки кришці на клямці «першу чашку» зручно брати на прогулянку.
  • Поїльник-непроливайка.Оснащений спеціальним клапаном, що перешкоджає виливання рідини. Аудиторія - діти старше півроку. Широкий асортимент форм і забарвлень дозволяє підібрати такий виріб, яке припаде до душі малюкові. Непроливайки бувають навчальними - зі змінними носиками і ковпачками. Термопоїльник до 2 годин зберігають температуру рідини.
  • Поїльник для дітей з трубочкою.У нього немає носика, але є зручна багаторазова соломинка, що закривається кришкою або ковпачком.

Як вибрати дитячий поїльник?

Щоб правильно підібрати виріб, необхідно розібратися, з чого складається конструкція:

  1. Зовнішній вигляд. Обов'язкова наявність ручок або обтічна форма, щоб малюк тримав пляшку самостійно. Прозорий матеріал дає можливість батькам стежити за тим, скільки рідини залишилося всередині, попереджаючи заковтування повітря дитиною. Виріб повинен зручно очищатися.
  2. Носик. Буває м'яким або жорстким. Перший підійде найменшим - він пом'якшує перехід від грудного годування або соски до поїльник. Жорсткий носик адресований діткам від 6 місяців, у яких вже прорізалися зуби.
  3. Ковпачок. Оберігає носик або трубочку від вуличного пилу під час прогулянки.
  4. Край. Оскільки з часом виріб стане використовуватися як звичайна чашка, прослідкуйте, щоб його краю не були гострими.
  5. Ручки.Суцільні або роздільні, гострі або тупі.
  6. Об `єм. Тут вибір залежить від віку малюка і частоти використання. У певних моделей збоку присутня шкала обсягу.

Деякі бренди додатково оснащують свою продукцію знімними носиками, йоржиками для миття і іншими зручними аксесуарами.

Як правильно підібрати поїльник?

Батьки завжди хочуть дати своїй дитині все найкраще. До вибору поїльника слід підійти дуже серйозно. Чи правда, що цей предмет шкідливий для малюка, оскільки гальмує його звикання до чашкие? На це питання педіатри відповідають «ні». За допомогою поїльника дитина вчиться самостійно пити ковтками.

Моделі з трубочками рекомендують дітям від 9 місяців, коли вони вже можуть самостійно всмоктувати рідину. Непроливайки - корисне придбання для піврічних дітей. Взимку знадобиться термопоїльник - в ньому молоко / чай не охолонуть. Згодом соску замінюють на кришку з шийкою. Що стосується носика, краще віддати перевагу силіконовий пластиковому - за ціною він дорожче, але безпечніше для малюка, до того ж, нагадує йому його соску.

Недорого купити поїльник в Україні можна в інтернет-магазині PROSTOR. Тут представлені моделі від різних брендів того чи іншого фасону і обсягу. Знайти відповідний товар в каталозі допоможе консультант. Щоб оформити замовлення, виберіть потрібний лот і вкажіть свою контактну інформацію. Доставка працює по містах України.