Меню
укр
укр
L`Oreal Casting Crème Gloss

L`Oreal Casting Crème Gloss

Розігруємо 50 наборів з річним запасом фарби для волосся Casting Crème Gloss

Ексклюзивна пропозиція в PROSTOR!

Тільки з 25.10.2018 до 25.11.2018!

Купуйте будь-яку фарбу для волосся торгової марки Casting Crème Gloss із зареєстрованою бонусною карткою PROSTOR club і отримуйте можливість виграти один з 50 наборів з річним запасом фарби для волосся!

Під річним запасом фарби мається на увазі 12 упаковок фарби для волосся торгової марки Casting Crème Gloss, колір на вибір переможця.

Розіграш відбудеться 28 листопада 2018 року за допомогою сервісу random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті prostor.ua та у групі PROSTOR у соціальній мережі Facebook.

Та це ще не все!

Тільки зараз фарба Casting Crème Gloss зі знижкою -25%!

Ціна – 95,20* грн.

Поспішайте в PROSTOR за своєю щасливою пропозицією!

*Ціну вказано з урахуванням знижки. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару дізнавайтеся в мережі магазинів PROSTOR.

Компанія залишає за собою право забезпечити наявність акційного товару не в усіх магазинах мережі PROSTOR, а також змінювати ціни в період дії пропозиції. Товари не підлягають оптовому продажу. Оптовою вважається покупка більше 2-х одиниць одного товару. УВАГА! Кількість акційного товару обмежена! Фото товарів можуть відрізнятися від товарів, що знаходяться у продажу.

Найближчий магазин prostor