Меню
укр
укр

  

     PROSTOR - найінноваційніша, найстильніша і найпрогресивніша мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.

  

     Історія успіху PROSTOR – це більше 10 років безупинної роботи, це дорога від локального ритейлера, що у 2005 році відкрив свій перший магазин у європейському форматі в м. Дніпро до одного з національних лідерів, в активі якого понад 280 магазинів у більш ніж 110 містах. Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.

  

     Формуючи асортимент магазинів, ми перш за все прагнули не тільки відповідати формату «магазин біля будинку», а тому запропонувати кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але й створити унікальний простір краси, де кожна жінка зможе задовольнити свої найсміливіші бажання або ж створити образ з трендовими новинками.

  

     Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший та найякісніший вибір товарів відомих українських та світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри, товари для тварин.

  

     Особливу увагу ми приділили питанню догляду за дитиною, тому першими серед магазинів drogerie розширили асортимент продукцією дитячого харчування, подарувавши батькам можливість обирати для своїх малюків тільки найкращий догляд та турботу.

  

     З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони вирізняються високою якістю, стильним дизайном та найголовніше - оптимальною ціною. Портфель PL PROSTOR – це:

  

• жіночі серії: “Violetta”, “Queen collection”, “Glam collection”,«Рецепти Любушки», “LORENA beauty”, «LORENA Рrofessional», «Shagal»;

• чоловічі серії: «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection», «Shagal»;

• дитячі серії: «Друзяки діточок», «Bebis»;

• серії товарів для догляду: “NEO”, “Tendresse de la Nature”, “Vivafruts”, “Yagoda”;

• household: «Bona», “Секрети Господині”, ‘’Glanzen”, “Super Diya”.

  

     З року в рік мережа PROSTOR розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінною для нас залишається турбота про те, щоб прийшовши до магазину PROSTOR, у покупців не виникали питання щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару та рівня професійності продавців-консультантів.

     Ласкаво просимо до PROSTOR!

Успіх компанії – це успіх як всієї команди, так і кожного окремого працівника, що стоїть за нею.

Команда PROSTOR - це тверда рука й мудрість досвідчених профі й ентузіазм та креативність молодих спеціалістів, які разом розробляють стратегії розвитку компанії і втілюють у життя найсміливіші ідеї!

Для роботи в магазинах Для роботи в офісі

У вас є власне бачення ринку і ви готові вносити в роботу інновації, створювати нові бізнес-моделі, прагнете реалізувати свій потенціал і кар’єрні амбіції – ласкаво просимо до команди PROSTOR!

Ви не маєте досвіду роботи, але готові вчитися, розвиватися та самовдосконалюватися, ми допоможемо вам розкрити свої можливості. Цілеспрямованим, енергійним, талановитим людям PROSTOR гарантує кар’єрний ріст. Завдяки порталу дистанційного навчання, тренінгам, курсам з технік продажів та стандартів обслуговування, круглим столам з представниками відомих брендів ви можете пройти шлях від продавця-консультанта до керуючого магазином і навіть регіонального директора.

Напишіть з PROSTOR власну історію успіху і доведіть, що вершини підкорюються тим, хто сміливо йде до них!

Для цього надішліть своє резюме на електронну адресу:

anastasiya.khristoforova@prostor.ua, зателефонуйте за номером: 067 557-70-93 (вакансії в офісі),

mikhail.gritsay@prostor.ua, зателефонуйте за номером: 067 557 71 65 (вакансії в магазинах)

 або заповніть анкету на нашому сайті!

Заповнити заявку прийому на роботу


Актуальних закупок
77 589

Економ на покупках
до 25%

Дізнатися більше

учасникам торгів

Дізнатися більшее

на торгівельний майданчик

Дізнатися більше

Організаторам торгів

Прозорість нашого електронного майданчика означає створення умов, коли процес торгів стає доступним і зрозумілим для всіх учасників. У свою чергу це гарантує організованість, ефективність і стабільність торгів. Наш майданчик не є інструментом тільки лише економії, а покликаний також, визначати справедливу ринкову ціну на товари, роботи і послуги в момент проведення торгів. Іншими словами, ми пропонуємо інструмент по мінімізації корупційних ризиків.

У зв’язку із розширенням мережі магазинів PROSTOR розглянемо для оренди торгові приміщення під магазини в обласних центрах та містах України з населенням від 15 000 жителів.

Основні вимоги:

- Площа від 110 до 300 м2

- Вартість визначається з урахуванням місця знаходження та станом кожного окремого приміщення

- Розглядаємо як окремі магазини, так і приміщення у торгівельних центрах.

 

Пропозиції надсилайте:
artur.andreichenko@prostor.ua

Провідний фахівець із розвитку - Артур Андрейченко
моб.: +380979255682, +380996452551